Skip to content Skip to footer

İzmirlilerin uzun süredir beklediği MR. D.I.Y. Point Bornova AVM’de açıldı

D.I.Y. Türkiye’deki 50. mağazasını İzmir’de açtı

Tüketicilerini, hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilen ürünlerle buluşturan ev ve yaşam perakendecisi MR. D.I.Y., 2021 yılında adım attığı Türkiye’de büyümeye hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelen MR. D.I.Y., Türkiye’de faaliyete geçişinin 18. ayında 50 mağazaya ulaştı. MR. D.I.Y.’in 50. mağazası, İzmir Point Bornova AVM’de kapılarını açtı.

“Daima uygun fiyatlar” sloganıyla hizmet veren MR. D.I.Y., perakende ağını Türkiye’nin dört bir yanında genişletiyor. MR. D.I.Y.’in yeni adresi, Ege’nin incisi İzmir oldu. Point Bornova AVM’de kapılarını açan yeni MR. D.I.Y. mağazası, markanın Türkiye’de tüketicileriyle buluştuğu 50. satış noktası oldu.

“Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyoruz”

Türkiye’de bir buçuk yıl gibi kısa bir sürede 50 mağaza açmış olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı, “İzmirliler MR. D.I.Y.’i çok bekledi, nihayet güzel İzmir’e geldik. Türkiye’deki 50. mağazamızı İzmir’de açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye, planlarımız arasında önemli bir yer tutuyor. Avrupa’ya ilk adımı da buradan atmıştık. Türkiye’de gelişime açık bir pazar var. Bunun yanı sıra Türk tüketicisi, dekorasyona ve ev gereçlerine oldukça ilgi duyuyor. Bu da büyümemizdeki ana etkenlerden biri. Malezya’daki genel merkezimiz de şirketimizin Türkiye’de gösterdiği performanstan çok memnun. Türkiye’ye yatırım yapmaya, önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.” dedi.

“Depremlerin ardından bölgeye yardımlarımızı ivedilikle ulaştırdık”

D.I.Y. ile Türkiye’deki tüketiciler arasında kısa sürede derin bir bağ oluştuğunu vurgulayan Çağlı, “6 Şubat’ta meydana gelen ve hepimizi derinden üzen deprem felaketinde bu bağlar daha da güçlendi. Depremlerin ardından bölgeye, konteyner tuvaletler de dahil olmak üzere yardımlarımızı ivedilikle ulaştırdık. Diğer yandan Youthall ile iş birliği yaparak, deprem mağduru vatandaşlarımız için iş ilanları oluşturduk. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin üniversitede okuyan ve depremlerden etkilenen kız öğrenciler için oluşturduğu burs kampanyasına, tüm kadın çalışanlarımız adına bağış yaptık.” dedi.

Deprem bölgesinde mağaza açmayı hedefliyor

Dilara Neyişçi Çağlı, en büyük hedeflerden birinin de deprem bölgesinde ilk mağazalarını açmak olduğunu ve bunun için çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak tüketicilerinin hayatında fark yaratan MR. D.I.Y., Türkiye’nin her köşesinde hizmete sunduğu mağazalarında evini güzelleştirmek isteyenlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

 

 

İzmirlilerin uzun süredir beklediği MR. D.I.Y. Point Bornova AVM’de açıldı - Perakende.org