Skip to content Skip to footer

Jack&Jones Girls plaj koleksiyonu

Mevsimin enerjisine cesur stil hamlelerinde bulunan Jack&Jones Girls, plaj görünümleriyle ön plana çıkıyor. Örgü detaylarının dikkat çektiği koleksiyon; gömlek, etek, elbise ve birçok farklı plaj aksesuarı ile göze çarpıyor.

Sezon modasına dinamik bir bakış sunan Jack&Jones Girls 2024 Yaz sezonu, plaj görünümlerine özgür bir ruh katıyor. Tam zamanlı estetik anlayışıyla tasarlanan Jack&Jones plaj koleksiyonu, artan sıcaklara uygun materyal kullanımı, mevsimin enerjisini taşıyan renk seçimleri ve fonksiyonel plaj aksesuarları ile yazı karşılıyor.

Farklı kombinlere uyum sağlayan plaj seçkisi; konfor sunan kesimlerden örgü kumaşlara, doğaya atıfta bulunan renk seçimlerinden hasır detaylara uzanıyor. Pamuklu kumaşların ağırlıklı olduğu Jack&Jones Girls plaj koleksiyonu, yaz ferahlığıyla bütünleşirken minimalist tarzı sevenleri de es geçmiyor. Eğlenceli aksesuar tasarımları plaj stilinde tamamlayıcı rol oynarken, bikinilerin üzerine giyilebilen örgü tasarımlar ise stillere bohem bir yorum katıyor.

Jack&Jones’un ‘aynadaki yansımana güven’ çağrısında bulunan kadın plaj giyim koleksiyonuna https://jackjones.com.tr/kadin-giyim den ulaşmak mümkün.