Skip to content Skip to footer

Jack&Jones Junior’dan bahar stili

Dünyaca ünlü Danimarka markası Jack&Jones, İlkbahar/Yaz erkek çocuk koleksiyonu sınır tanımaz ruhlara hitap eden tasarımları ile baharın yenileyici enerjisine eşlik ediyor. 

Jack&Jones İlkbahar-Yaz 2024 erkek çocuk koleksiyonu dinamizm ve konforun kusursuz sentezini sunan tasarımlarıyla sezon boyunca dikkatleri üstüne çekiyor. Doğadan ilhamını alan desenler, rahat kesimler ve hafif kumaşların hakim olduğu erkek çocuk koleksiyonu, maceraperestlere sesleniyor.

Her ruh haline uyum sağlayan Jack&Jones, özenle tasarlanan İlkbahar/Yaz erkek çocuk koleksiyonu boyunca ön plana çıkan doku ve hacim ayrıntıları ile göze çarpıyor. Kaliteli materyal seçimleri yazlık gömleklerden şık kumaş şortlara, baskılı tişört seçkisinden kargo pantolonlara kadar kendisini gösteriyor. Stil algısına hareket katan zamansız parçalar beyaz, bej, mavi, mor, sarı, siyah, turkuaz, turuncu, yeşil renklerin cazibesiyle çekim alanını güçlendiriyor.

Jack&Jones’un baharın yenileyici enerjisini yansıtan İlkbahar/Yaz erkek çocuk koleksiyonuna, Jack&Jones mağazaları ve https://jackjones.com.tr/erkek-cocuk-giyim den ulaşmak mümkün.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel