Skip to content Skip to footer

Jack&Jones kadın koleksiyonu ile ilkbahar etkisi

İlk kez İlkbahar/Yaz Sezonu ile kadın koleksiyonunu satışa sunan Jack&Jones, geniş renk paleti ve dinamik tasarımları ile bahar mevsimini kutluyor.  Sezonun yükselişe geçen parçaları arasında yer alan alt-üst takımlar, Jack&Jones dokunuşu ile özgür bir stil ifadesi sağlıyor.

Yüzeysellik eğilimine meydan okuyan Jack&Jones İlkbahar/Yaz kadın koleksiyonu, değişen mevsimin enerjisini yansıtıyor. Bağımsız ve özgür görünümler sunan Jack&Jones takım koleksiyonu, minimalist kesimleri ve kaliteli kumaş seçimleriyle yaşamın her anına eşlik ediyor.

Özel dikim kumaşların sade bir yorumla buluştuğu Jack&Jones kadın koleksiyonu, bir birinden şık takımlarıyla feminen ruha zarif bir yorum kazandırıyor. Kruvaze ceket, yelek, şort, etek ve pantolon tasarımlarından oluşan koleksiyon, rahatlık ve şıklığı aynı silüette sunuyor. Beyaz ve siyah gibi klasikleşen renklerin yanı sıra mavi ve grinin tonlarıyla bahar boyunca enerjik görünümlere imza atıyor. İş hayatında kendin olma cesaretini vurgulayan takımlarıyla göz dolduran koleksiyon, sokak stiline de alternatif bir seçki sunuyor.

DNA’sını filtresiz görünümlerin cazibesinden alan Jack&Jones İlkbahar/Yaz kadın koleksiyonuna https://jackjones.com.tr/kadin-giyim den ulaşmak mümkün.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel