Skip to content Skip to footer

Jack&Jones sonbahar/kış sezonu ile dijital çağda gerçekliğe dönüş

Dünyaca ünlü Danimarka markası Jack&Jones, ilhamını gerçeklikten alan 2023 Sonbahar/Kış Sezonu ile yaşam deneyimlerini dönüştürmek için çağrıda bulunuyor. Onay aramayı ve uyum sağlamayı reddeden özgün tasarımlar, özgürce yaşayanları Jack&Jones kulübünün bir parçası olmaya çağırıyor.

Jack&Jones 2023 Sonbahar/Kış sezonu, dijital çağın etkisiyle oluşan sonsuz kaydırma, tıklama ve beğeni alışkanlıklarını, gerçek yüz yüze deneyimlerle değiştirmek için çağrıda bulunuyor. Başkaları tarafından onaylanmayı, kabul görmeyi ve uyum sağlamayı reddeden özgün tasarımlar, hayatın en güzel anlarını paylaştığımız arkadaşlarımız, ailemiz ve sevdiklerimizle “Önemli Olanlar İçin” değişimi vurguluyor.

Kavram, etiket ve cinsiyet ayrımlarından uzaklaşan estetik algısıyla hazırlanan yeni sezon, Jack&Jones’un özgür dokunuşunu unisex tasarımlarla buluşturuyor. Cinsiyete özgü tercihler, herkes tarafından giyilebilir seçimlerle değişirken yeni sezon, bir topluluğun ve bir kulübün parçası olmanın önemini hatırlatıyor. Sosyal çağın getirdiği bireyselliği bırakarak risk almayı vurgulayan sezon, telefonları kenara kaldırıp yorum ve paylaşımları gerçek yaşama taşımak için sesleniyor.

1692347186 Jack Jones AW 23 2

Koleksiyon boyunca öne çıkan; oversize kesimler, klasik çizgiler, sadeliği yansıtan desenler ve sıra dışı dokular her duruma ve her ruh haline uygunluk sağlıyor. Geniş jean renk paletinin yanı sıra kırmızı, yeşil ve grinin farklı tonları dinamik bir ifadeyi yansıtıyor. Topluluk hissini odağına alan Jack&Jones yeni sezonu; desenli gömlekler, renk bloklarıyla dikkat çeken kazaklar, çizgili blazer ceketler, sokak stilini klasik bir yorumla sunan trençkotlar, rahat şişme yelekler ve zamansız jean tasarımları ile görsel olarak çekici olduğu kadar günlük kullanım için de işlevsellik sunuyor.

Jack&Jones’un gerçeklik algısını değiştirmeye hazırlanan cesur 2023 Sonbahar/ Kış sezonuna, Jack&Jones mağazaları ve https://jackjones.com.tr/ den ulaşılabiliyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel