Skip to content Skip to footer

Jack&Jones’tan kış sezonuna özel fonksiyonel tasarımlar

Dünyaca ünlü moda markası Jack&Jones, özel materyallerle üretilmiş tasarımlarıyla kışın moda haritasını yeniden oluşturuyor. Geri dönüştürülmüş dolgu malzemesiyle tasarlanmış dış giyim koleksiyonu, rüzgar ve su geçirmeme özelliğiyle kışa konforlu bir yorum getiriyor.

Jack&Jones 2023 Sonbahar/Kış sezonu, konforu ve hareket kabiliyetini ön plana alan tasarımlarıyla yaşam deneyimlerini dönüştürmek için çağrıda bulunuyor. Sezonun dikkat çeken dış giyim koleksiyonu ise geniş tasarım seçkisiyle her özgün kimliğe hitap ediyor. Minimalist görünümler sunan koleksiyon, işlevselliği ile kendini özgürce ifade etmek isteyenlerin vazgeçilmezi haline geliyor.

Her geçen gün çevre dostu üretimini artırarak atık miktarını azaltma hedeflerini genişleten Jack&Jones, sürdürülebilir tasarımlarına bir yenisini ekliyor. Geliştirilmiş teknolojiyle tasarlanan koleksiyon, doğaya duyarlı olmasının yanı sıra rüzgar ve su geçirmeyen özel materyal kullanımı ile konfora öncelik veriyor. Koleksiyon boyunca öne çıkan pastel renk paleti ise yaşamın farklı ruh hallerine uyum sağlıyor. Yüksek kalite, hafif ve yalıtımlı kumaşların, sadeliği vurgulayan kesimlerle buluşması zamansız bir moda algısı sunuyor.

Jack&Jones’un özgün ve konforlu dış giyim koleksiyonuna, Jack&Jones mağazaları ve https://jackjones.com.tr/fonksiyonel-mont dan ulaşılabiliyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel