Skip to content Skip to footer

Jack&Jones’tan yazın ritmi: Erkek plaj giyimi

Jack&Jones, yaza özel hazırladığı erkek koleksiyonu ile plaj şıklığına yeni bir yorum katıyor. Denizlere ve sahillere atılan plastiklerin dönüştürülmesiyle elde edilen materyallerin kullanıldığı Jack&Jones deniz şortu tasarımları, rengarenk tasarımlarıyla gezegen dostu stillere geniş bir perspektif sunuyor.

Jack&Jones, geniş renk paleti ve mevsime özgü kumaş seçimleri ile 2024 yazıyla özdeşleşen tasarımlar sunuyor. Gömlek, şort, deniz şortu ve çeşitli aksesuar seçeneklerinden oluşan koleksiyon, plaj şıklığına imzasını atıyor. Sahillere renk katmak isteyenleri es geçmeyen Jack&Jones, tropikal desenli gömlek seçenekleriyle yaza uyum sağlarken geniş deniz şortu seçkisiyle de her tarza uyum sağlıyor.

Çevre Dostu Koleksiyon

Sürdürülebilir bir gezegen için yüksek teknolojiyle üretim anlayışını geliştiren Jack&Jones, plaj modasına farklılık katıyor. Plastik atığını azaltmayı hedefleyen deniz şortu koleksiyonu, kuru ve ıslak kullanımlarıyla farklılık gösteriyor. Materyalinde okyanuslara ve sahillere atılmış plastiklerin de dönüştürülerek kullanıldığı deniz şortları, suyla temas ettiğinde desen değiştirme özelliği taşıyor. Plastik atıklarını değerlendirerek geri dönüşüm hareketini destekleyen Jack&Jones, aynı zamanda özgün tasarımlarıyla çevre dostu modaya destek vermeye devam ediyor.

Jack&Jones’un özgürce kendin olma cesaretini yansıtan plaj koleksiyonuna, Jack&Jones mağazaları ve https://jackjones.com.tr/ den ulaşmak mümkün.