Skip to content Skip to footer

Jimmy Key 6. yurtdışı mağazasını Kıbrıs’ta açtı

Kadın giyiminde 30 yılı aşkın bir deneyime sahip Jimmy Key, Azerbaycan ve Romanya mağazasının ardından 6. yurtdışı mağazasını Kıbrıs’ta açtı.

Jimmy Key, yurtdışında da hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’de 68 mağazaya ulaşan Jimmy Key, yurtdışındaki 6. mağazasını Kıbrıs Dereboyu Lefkoşa’da açtı.

Kıbrıs’ta açılan Jimmy Key mağazası Lefkoşa’da 175 m2’lik alana sahip. Önümüzdeki beş yıl içinde Romanya’da ondan fazla mağaza açmayı planlayan, geçtiğimiz aylarda Azerbaycan’daki ilk mağazasını Park Bulvar Bakü’de açarak hizmete sunan Jimmy Key, 2024 sonuna kadar Türkiye’de de 74 mağazaya ulaşacak.

Jimmy Key, Türkiye, Kıbrıs, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’daki mağazaları ile bölgede lider bir moda markası olmayı hedefliyor.

Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk, “Küresel büyüme stratejimizin bir parçası olan Kıbrıs pazarına Jimmy Key’in benzersiz stilini ve moda anlayışını getirmekten heyecan duyuyoruz. Kıbrıs’ta ilk mağazamızı Lefkoşa’da Dereboyu mevkiinde açtık ve çok mutluyuz. 2024 yılında yurtdışında büyümeye devam edeceğiz. Jimmy Key olarak 2023 yılında toplam yatırım bütçemiz 60 milyonun üzerinde gerçekleşti. 2024 yılında bu rakamın üzerine çıkacağız.” dedi.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel