Skip to content Skip to footer

Jimmy Key Azerbaycan’daki ilk mağazasını Bakü’de açtı

Kadın giyiminde 30 yılı aşkın bir deneyime sahip Jimmy Key, Romanya mağazasının ardından Azerbaycan’daki ilk mağazasını da Park Bulvar Bakü’de açtı.

Jimmy Key, yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Jimmy Key, önümüzdeki beş yıl içinde Romanya’da ondan fazla mağaza açmayı planlarken, şimdi de Azerbaycan’daki ilk mağazasını Park Bulvar Bakü’de açarak hizmete sundu. Park Bulvar, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan çok katlı, çağdaş anlamda projelendirilmiş ve inşa edilmiş ilk alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor.

Jimmy Key, Türkiye, Kıbrıs, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’daki mağazaları ile bölgede lider bir moda markası olmayı hedefliyor.

Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk, “Küresel büyüme stratejimizin bir parçası olan Azerbaycan pazarına Jimmy Key’in benzersiz stilini ve moda anlayışını getirmekten heyecan duyuyoruz. Azerbaycan’da ilk mağazamızı Park Bulvar Bakü’de açtık ve çok mutluyuz. Jimmy Key olarak 2023 yılında toplam yatırım bütçemiz 60 milyonun üzerinde gerçekleşecek. 2023 genel büyüme hedefimiz ise %136.” dedi.