Skip to content Skip to footer

Joozy’den iki yeni tropikal meyve aromalı içecek

Joozy Guava ve Joozy Lychee

DyDo Drinco Türkiye, Joozy markasıyla birbirinden leziz yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. DyDo Drinco’nun popüler Joozy markası, dünya çapındaki lezzet avcılarını, tropik aromalarla dolu renkli dünyasına davet ediyor. Joozy’nin yeni ürünleri Guava ve Lychee, egzotik meyve sevenleri büyüleyecek bir tat deneyimi sunuyor.
Geniş ürün yelpazesi ile sektörde öncü konumda yer alan DyDo Drinco Türkiye’nin dünya çapında talep gören markası Joozy’nin yeni ürünleri Guava ve Lychee raflarda yerini aldı. Joozy, popüler Üzüm ve Greyfurt tatlarına iki heyecan verici yeni lezzet daha ekliyor: Egzotik Guava ve Lychee. Guava içeceği, bu egzotik meyvenin özgün ve ferahlatıcı aromasını her yudumda sunuyor. Lychee içeceği ise, bu tatlı meyvenin nüanslı ve etkileyici lezzetini damakta bırakıyor. Pratik kutu ambalajlarında sunulan Joozy ürünleriyle, her an her yerde eşsiz lezzetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Meyvelerin tadıyla ferahlatan Jozzy, tropikal meyve aromalarıyla ön plana çıkıyor!
Herhangi bir koruyucu madde içermeyen Joozy’nin en yeni ürünleri Guava ve Lychee tropikal meyvelerden aldıkları aromalarıyla ön plana çıkıyor. Renkli ambalajları ve her yudumda meyve aroması ile her anınıza keyif katan Joozy Guava ve Joozy Lychee, sizleri eğlence dolu bir lezzet deneyimine davet ediyor.