Skip to content Skip to footer

Jumbo’dan özel çekilişle Mini Cooper Countryman hediye

Zamansız tasarımlarıyla en şık sofraların mimarı Jumbo, Anneler Günü için şık ve fonksiyonel hediye alternatifleriyle öne çıkıyor. Üstelik yüzde 30 indirim fırsatıyla! Avantajlı alışverişe ek olarak Jumbo, Anneler Günü’ne özel çekilişiyle de bu özel günü unutulmaz kılmayı hedefliyor. Çekiliş sonucunda 1 Mini Cooper Countryman, 5 Apple MacBook Pro, 5 iPhone 15 Pro Max, 5 Apple Watch Ultra 2 ve Jumbo hediye çekleri kazanma şansı sizi ve annenizi bekliyor.

Jumbo Anneler Günü çekilişinde Mini Cooper Countryman kazanma şansı

1712500924 Cekilisafis

Jumbo 1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Jumbo mağazalarından, Jumbo.com.tr’den ve Jumbo App uygulaması üzerinden birlikte veya ayrı, tek seferde 5.000 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkese, Anneler Günü çekilişine katılma hakkı sunuyor. “Çek Kazan” uygulamasını indirip “Jumbo Ev Gereçleri” kampanyasına iletişim bilgilerinizi girerek alışverişinizin faturasını yükleyebilir ve birbirinden özel hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Sonuçları “Çek Kazan” uygulamasından duyurulacak olan Jumbo Anneler Günü çekilişinde bir kişi Mini Cooper Countryman kazanma şansı elde ederken; 5 adet Apple MacBook Pro, 5 adet iPhone 15 Pro Max ve 5 adet Apple Watch Ultra 2 de sahiplerini bulacak. Ayrıca 10 adet 50.000 TL değerinde, 20 adet 25.000 TL değerinde ve 30 adet 10.000 TL değerindeki Jumbo hediye çeki de talihlilere dağıtılacak.

Jumbo, bu Anneler Günü’nde sevginizi ifade etmeniz için annenize mutfakta, sofrada her zaman kullanacağı onlarca hediye seçeneği sunuyor; üstelik indirim avantajı ve çekiliş fırsatıyla. Kaçırmayın!