Skip to content Skip to footer

Kadınlar Günü için en özel hediyeler Paşabahçe Mağazaları’nda

Paşabahçe Mağazaları bu Kadınlar Günü’nde de sevdiklerini değerli hissettirmek isteyenler için çok özel hediye alternatifleri sunuyor.

“Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanlarını güzelleştiren Paşabahçe Mağazaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşine, annesine, kız kardeşine ya da sevgilisine verdiği değeri en güzel şekilde yansıtmak isteyenleri mağazalarına davet ediyor.

En Anlamlı Hediye; Lugat365

“Bazı kelimeler çok daha güzel” mottosuyla hazırlanan Lügat 365 serisinden “Kadın Kupa” Kadınlar Günü için öne çıkan bir hediye seçeneği. Lügat 365 serisinden “Aheste” ve “Mest” mumlar da mum severler için hediye alternatifleri arasında.

Keyifli Sohbetlere Kahve Setleri Eşlik Ediyor

Sevdikleriyle keyifli sohbet etmek isteyenler için “Butik Kahve Hediye Seti”nin yanı sıra “Gönül” ve “Nazar Yansımalı” 2’li fincan setleri de dikkat çekiyor.

Kadınlar Günü’nün Sembolü: Mimoza 

Baharı müjdeleyen ve bütün dünyada Kadınlar Günü’nün sembol çiçeği olarak bilinen Mimoza’nın ferah, çiçeksi kokusu ile “Mimoza Kolonya” bu özel gün için en anlamlı hediyelerden biri olmaya aday.

Paşabahçe Mağazaları, bu Kadınlar Günü’nde de dikkat çekici hediye alternatifleri ile sizleri Paşabahçe Mağazaları’na ya da www.pasabahcemagazalari.com internet sitesine davet ediyor.

Kadınlar Günü için en özel hediyeler Paşabahçe Mağazaları'nda - Perakende.org