Skip to content Skip to footer

Kadir Ezildi, temizliğin püf noktalarını Beylikdüzü Migros AVM’de ziyaretçilerle paylaşacak

Temizliğe olan özel tutkusuyla tanınan Kadir Ezildi, 17 Haziran’da Beylikdüzü Migros AVM’de sevenleriyle buluşacak. Ziyaretçilerle temizlik ipuçlarını paylaşacak olan Ezildi, aynı zamanda sevenlerinden gelen soruları da yanıtlayarak temiz bir yaşam alanını sürdürmenin önemini paylaşacak.

Hem keyifli alışverişin hem de eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaparak ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, temizliğe olan tutkusuyla tanınan ve sevilen Kadir Ezildi’yi ağırlamaya hazırlanıyor.

Beylikdüzü Migros AVM’de 17 Haziran günü saat 15:00’de gerçekleşecek olan söyleşi, AVM’nin zemin katında gerçekleştirilecek. Söyleşi kapsamında günlük hayatta temizlik ve hijyenin önemini vurgulamayı amaçlayan Kadir Ezildi, karizmatik kişiliği ve temizlik konusundaki özverisiyle, temiz bir çevre sürdürme konusunda bilgiler ile ipuçlarını da paylaşacak. Kadir Ezildi’ye merak ettikleri soruları da sorabilecek olan ziyaretçiler, temizliğin püf noktalarını ve tekniklerini öğrenebilecek.

 

Kadir Ezildi, temizliğin püf noktalarını Beylikdüzü Migros AVM’de ziyaretçilerle paylaşacak - Perakende.org