Skip to content Skip to footer

Kahve Dünyası, NTS Danışmanlık projesi Ata Corner Tekirdağ’da açılıyor

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Ata Corner – Tekirdağ’da kahveden çikolataya, unlu mamülden dondurmaya bini aşan ürün çeşidi ile herkesin ulaşabildiği ‘Hepimizin Ortak Noktası’ mottosuyla KAHVE DÜNYASI  ALGÖTÜR açılıyor.

Kahve Dünyası’nın üç farklı mağaza konseptinden biri olan ve Aralık 2015 tarihinde hayata geçirilen “Kahve Dünyası Algötür” al-götür hizmetin, özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği bir konsepttir.

Self servisin özel ürünler ve dijital teknolojiyle birleştiği dinamik, pratik, yenilikçi ve fonksiyonel bir iş modeli olarak tanımlanan Kahve Dünyası Algötür noktaları, iş yaşamının yoğun olduğu bölgelerde, otobanda ve yaya trafiğinin olduğu lokasyonlarda, hiç zaman kaybetmeden aradığı lezzete hemen hızlıca ulaşmak isteyenlerin tercihi oluyor.

NTS Danismanlik Ata Corner Tekirda 02

Kahve Dünyası Algötür noktalarında tüm yiyecek ve içecekler, masaya servis hizmeti olmadan sadece tek kullanımlık kraft bardak ve tabaklarda servis ediliyor. Hizmet modeli ile kompakt yaşam tarzını benimseyenler için ihtiyaç duydukları hız, enerji, keyif ve pratikliği bir arada sunmayı amaçlıyor.

Özel ürünleriyle ayrışan Kahve Dünyası Algötür noktalarında, aktif yaşam tarzını benimsemiş ve düzenli spor yapanlara destek olmak için hazırlanan, lezzetli ve doğal karışımlardan oluşan Pro Serisi’nden, mevsiminde toplanan sebze ve meyvelerle taze taze hazırlanan soğuk sıkım enerji dolu No Serileri’ne, yüksek aromalı ipeksi dokusuyla Draft Kahveler’den formuna dikkat edenler için şeker ilavesiz seçenekleri ile Fit Serisi’ne kadar birçok farklı lezzeti bulmak mümkün.

Kahve Dunyas Ata Corner Tekirdag 03

Kahve Dünyası Algötür’ün dijital ürünlerinden uzaktan sipariş modeli, Hazır Al ile hiç zaman kaybetmeden Kahve Dünyası Mobil Uygulaması’nı kullanarak, dileğiniz yerden sipariş vererek, ürünlerinizi kişiselleştirmek ve istediğiniz saatte seçtiğiniz Kahve Dünyası ve Kahve Dünyası Algötür mağazalarından siparişinizi teslim almak mümkün.

Ayrıca Kahve Dünyası Algötür tekneleri ile yaz sezonu boyunca Bodrum, Marmaris ve Göcek koylarında denizde servis hizmetiyle, sevilen lezzetlere denizde de ulaşılabiliyor. Her geçen gün artan nokta sayısı ile misafirleriyle buluşmaya devam eden Kahve Dünyası Algötür kendine özgü konseptiyle yeni akımların öncüsü olmak için yatırımlarına devam ediyor.

Firma Sayfasina Git 1