Skip to content Skip to footer

Kahve Dünyası yeni buluşma noktasını First Avenue AVM’de açtı

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, yeni mağazasını Beykent’in ilk açık alan alışveriş merkezi olan First Avenue AVM’de açtı. 16 Aralık Cuma günü kapılarını açan yeni Kahve Dünyası mağazası, Beykent Metrobüs durağının yanı başında diğer ulaşım ağlarının merkezindeki avantajlı konumu sayesinde keyifli bir mola vermek isteyenlerin buluşma noktası oluyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanında misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası, İstanbul’daki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Beykent’in ilk açık alışveriş merkezi olarak bilinen First Avenue AVM’de açılan yeni Kahve Dünyası mağazası, özgün lezzetleri, ortak çalışma alanları ve sıcak atmosferiyle kahve tutkunlarının yeni adresi oldu.

16 Aralık Cuma günü açılışı yapılan yeni Kahve Dünyası mağazası, avantajlı konumu sayesinde Beylikdüzü ve Büyükçekmecelilerle birlikte keyifli bir mola vermek isteyen tüm İstanbulluları rahat ve konforlu mağaza konseptiyle ağırlıyor. Birçok ulaşım ağına yakınlığı ile avantajlı konuma sahip yeni buluşma noktasında, misafirlerine Türk Kahvesinden çikolataya, ev yapımı sandviçlerden tatlı tuzlu unlu mamullere, yöresel kahvelerden soğuk içeceklere birçok lezzet sunuyor. Konforlu dekorasyonuyla misafirlerine muhteşem lezzetlerin yanında rahat bir ortam da sunan mağaza, keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Kahve Dünyası yeni buluşma noktasını First Avenue AVM’de açtı - Perakende.org