Skip to content Skip to footer

Kahve Dünyası’nın bayrama özel lezzetleri ile bayramlar birlikte güzel

Bu bayramda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler Kahve Dünyası’nda buluşuyor. Gaziantep’in meşhur boz fıstıklarını Kahve Dünyası’nın nefis sütlü ve bitter çikolatasıyla bir araya getiren el yapımı Roche’tan Lavi Ailesi’nin yeni üyesi Caffe Latte’li Lavi’ye, sütlü ve bitter çeşitleriyle lezzet dolu Madlen’den Madagaskar, Kolombiya, Gana ve Fildişi Sahili’nin kakao çekirdekleriyle hazırlanan Orijin Trüf Çikolata serisine, hem göze hem damağa hitap eden spesiyal çikolataya kadar birçok seçenek Kahve Dünyası mağazaları ve kahvedunyasi.com’da sevenlerini bekliyor. Üstelik bayram boyunca Kahve Dünyası’ndan yapılan tüm alışverişler TL değerinde çekirdek kazandırıyor.

Birlik, beraberlik ve paylaşmanın önemini tekrar tekrar hatırlayacağımız bu bayramda kalplerimiz yine bir atıyor. Kahve Dünyası da birbirinden lezzetli çikolatalarla kalpleri birlikte atanların bayram heyecanına ortak oluyor. Kahve Dünyası mağazalarının yanı sıra kahvedunyasi.com üzerinden de sipariş edebileceğiniz bu eşsiz lezzetler, bayramın tadını unutulmaz kılıyor.

Kahve Dünyası’nın sevilen lezzetlerinden Gaziantep’in boz fıstığı ve %100 gerçek çikolatayla hazırlanan Roche ve farklı damak lezzetlerine göre üretilen çeşitleriyle Spesiyal Çikolatalar yenilenen kutularında misafirlerini bekliyor. 250 ve 800 gr’lık yeni kutularında satışa sunulan Lavi Ailesi’ne yeni katılan Caffe Latteli Lavi ise kahve ve çikolatanın lezzetli buluşmasıyla beğeni topluyor.

Yenilenen reçetesiyle hazırlanan Orijin Trüf Çikolata serisinde Madagaskar, Kolombiya, Gana ve Fildişi Sahili’nin yalnızca ana hasat kakao çekirdekleri kullanılırken dolgusunda bulunan süt kremalı ganaj dikkat çekiyor.  %70 oranında bitter çikolata ve enfes portakal parçacıkları Kolombiya Orijinli Kakao Kaplı Trüf Çikolata’da buluşurken, egzotik ve meyvemsi notalara sahip Madagaskar Orijinli Sütlü ve Kolombiya Orijinli Bitter Çikolata Kaplı Trüf Çikolata benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.  Gana ve Fildişi Sahili Orijinli Hindistan Cevizi Tozu Kaplı Trüf Çikolatalar ise kakao çekirdeklerinin yağı kullanılarak özel reçetelerle hazırlanıyor.

Türk kahvesinin en taze hali Kahve Dünyası’nda

Kahve Dünyası, bayramların vazgeçilmezi Türk kahvesini en kaliteli Arabica çekirdeklerini ustalıkla öğütüp, kavurarak tam kıvamında hazırlıyor. Orta ve çok kavrulmuş, Çikolatalı, Damla Sakızlı, Decaf (Kafeinsiz) ve siparişiniz üzerine taze çekilen Taze Çekilmiş Türk Kahvesi gibi bir çok seçeneğe sahip olan Kahve Dünyası Türk Kahvesi lezzetiyle alışkanlık yaratıyor.