Skip to content Skip to footer

Kahve sever babanız çok iyi bir barista olabilir

Babanız tam bir kahve düşkünü mü? O halde aradığınız hediye Russell Hobbs’ta… Babanızın tam istediği kıvamda lezzetli kahveler içmesi için artık tek bir tuşa basması yeterli! Kim bilir belki de babanız çok iyi bir ‘barista’ olabilir.

Babanız kahve seviyorsa; ister çekirdekten ister öğütülmüş olsun, en iyisinden alınan bir paket kahve için onu en iyi şekilde pişirecek, üstelik beklerken sıcak tutacak bir de makine gerekiyor. Sıcak tutma fonksiyonlu ilk kahve makinesinin mucidi Russell Hobbs’un kahve makineleri kahve sevdalısı babanız için muhteşem seçenekler sunuyor. İşte babanız için seçtiklerimiz;

Russell Hobbs Retro serisi kahve makineleri, babanızın kahve yapma tecrübesini ve sonunda elde edeceği tadı bir sonraki seviyeye taşıyacak özelliklere sahip. Bu muhteşem kahve makinesi gelişmiş duş başlığı teknolojisi ile, demleme sürecinde daha iyi kahve aroması ve daha yüksek kalitede kahve tadı elde etmeye yardımcı oluyor. Babanız yoğun veya hafif bir aromadan hangisini arzularsa arzulasın, bu gelişmiş makine ile kahvesini tam istediği şekilde hazırlayabilir. Sıcak tutma özelliği sayesinde, ikinci veya üçüncü fincanda da ilkinden alınan hazza ulaşabilmesi ise en büyük artılardan biri. 60’lı yılların klasik arabalarının tasarımları, renk ve çizgilerinden ilham alan seri, analog gösterge gibi detaylarıyla da mutfaklarda retro bir hava estiriyor.

Classics Kahve Öğütücü ise, daha iyi demlenme ve gelişmiş lezzet için vazgeçilmez. Çekirdekleri tutarlı boyutlarda parçacıklara ayıran yüksek kaliteli öğütücü, değişken öğütme ayarı, kişisel kahve tercihine bağlı olarak işlemi “ince” veya “kaba” olarak ayarlayabilmeyi ve süreci kontrol etmeyi sağlıyor. Basit bir düğme kontrolü ile birkaç dakikadan daha kısa bir sürede 100 grama kadar taze çekilmiş kahveye sahip olmak mümkün. 2-12 fincan arasında kahve elde edebilme imkanı sunan öğütücü, çıkarılabilir haznesi sayesinde kolay bir temizlik de vadediyor.

Russell Hobbs Grind & Brew cam sürahili kahve makinesi ise gelişmiş öğütme sistemi ile her seferinde mükemmel öğütülmüş taze kahveler sunuyor. Sertlik seçici özelliğiyle babanızın kahvesini zevkine göre uyarlaması mümkün.

Babanızla kahve keyfi yaşamak için https://tr.russellhobbs.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.