Skip to content Skip to footer

Kalabalık bayram ziyaretlerinin kurtarıcısı Arzum

İnovasyon ve tasarımı bir araya getirerek her alanda fark yaratan Arzum, ürünleriyle en kalabalık bayram ziyaretlerinin kurtarıcısı oluyor. Kıyma, çay ve kahve makineleriyle her bayramda olduğu gibi bu bayramın keyfi yine Arzum ile artıyor.  

Herkesin bir araya geldiği bayramlarda evlerin ihtiyaçları da farklılaşıyor. Konfor, fonksiyonellik ve güvenliği bir arada sunan Multi Meat Kıyma Makinesi, Deminde Çay Makinesi ve OKKA Türk Kahve Makinesi ile Arzum, evlerin bayramda değişen ihtiyaçlarını karşılayarak bayram heyecanını, keyfe dönüştürüyor.

Hünerlerinizi konuşturun

Döküm gövdesi ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunan Arzum Multi Meat Kıyma Makinesi, Kurban Bayramı’nda en büyük yardımcınıza dönüşecek. Üç farklı boyuttaki paslanmaz çelik diskleri istediğiniz boyutta kıyma hazırlamanıza imkan tanır. İtici aparatı, doldurma tepsisine konulan etleri kıyım disklerine hijyenik bir şekilde doldurmanıza yardımcı olur. Paslanmaz çelik bıçak ve karıştırıcısı ile etinizi en sağlıklı ve pratik şekilde istediğiniz an evinizin konforunda hazırlayabilirsiniz. Sucuk, sosis ve içli köfte aparatı ile damak tadınıza göre lezzetleri hazırlayarak, hünerlerinizi konuşturabilirsiniz. Geri sarma düğmesiyle makinede oluşabilecek sıkışmaların önüne geçebilirsiniz.

En güzel sohbetlere Arzum Deminde Çay Makinesi eşlik edecek

Sade ve bir o kadar şık tasarımı ile mutfakların gözdesine dönüşecek Arzum Deminde Çay Makinesi ile çayınız her an taze ve içmeye hazır. Paslanmaz çelik su haznesi ve 1 litrelik demliği ile tek seferde daha fazla çay demleme imkanıyla en kalabalık bayram ziyaretlerinde, en güzel sohbetlere eşlik eder. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ile gözünüz hiçbir zaman arkada kalmaz. Çayın lezzetini bozmayan paslanmaz çelik çay filtresi ile süzgeç ihtiyacını ortadan kaldırır. Kullanım ve temizleme konforunu üst sıraya taşıyarak, çay keyfine pratiklik getirir. Fonksiyonelliğiyle de ön plana çıkan Deminde Çay Makinesi, 360° derece dönebilen yapısıyla kullanıcısına sunum kolaylığı sağlar. Çift kullanımlı kapağı sayesinde cihazı, su ısıtıcısı olarak da kullanılabilirsiniz. Kablo saklama haznesi ile kullanım sonrası dağınıklığa yol açmaz, kullanılmadığı anlarda da şıklığını korur.

Misafirlerinizi Türk kahvesinin gerçek lezzetiyle tanıştırın

Türk kahvesi geleneğini her fincanda ideal kıvam ve mükemmel lezzette yaşatan Arzum OKKA Türk Kahve Makinesi ile misafirlerinizi Türk kahvesinin gerçek lezzetiyle tanıştırabilirsiniz. Doğrudan fincana servis özelliği, tam kıvamında köpüğü ile lezzetli ve okkalı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatır. Üç farklı fincan boyu seçim özelliği ile en koyu kahve tutkunlarının bile ihtiyacını karşılar. Bulunduğu ortamın yüksekliğine göre ideal pişirme sıcaklığını tespit eden Auto Brewing Altitude Detection sistemi sayesinde her zaman aynı lezzette Türk kahvesi pişirir. Yavaş pişirme özelliği ile közde Türk kahvesi geleneğini yaşatır. Kendi kendini temizleme özelliğiyle kahve keyfini temizlik derdi olmadan artırır.

Dekorasyona kolayca uyum sağlar

Tasarım ve kalitenin olağanüstü birlikteliğinin eşsiz formda vücut bulduğu, Türk kahvesi kültürü ile uyumlu bakır tonları ve motiflerin bir arada sunulduğu kahve makinesi, farklı renk seçenekleriyle mutfak ya da kahve köşelerinin dekorasyonuna da kolayca uyum sağlar.

İnovasyonu tasarım ile birleştirerek hayatın her alanında yaşamınızı kolaylaştırmak için çalışan Arzum‘un ürünlerine arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.