Skip to content Skip to footer

Karaca, İngiltere’nin profesyonel futbol kulübü Hull City’e sponsor oldu

Türkiyeden sonra global pazarda büyüme yolculuğuna devam eden ve sektördeki liderliğini yurt dışında başarılı iş birlikleriyle taçlandıran Karaca; İngilterenin popüler ve profesyonel futbol kulübü, EFL Championship takımlarından Hull City’e sponsor oldu.

Sofra ürünleri, küçük ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde yer alan ürünleriyle sektörde fark yaratan Karaca, Türkiye’den dünyaya açılan bir marka olarak, başarı hikâyesini sürdürmeye devam ediyor. İngiltere’de son dönemin en popüler futbol takımlarından biri olan Hull City’e sponsor olan Karaca,  “Londra Islington Meydanı”nda ve Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan “Westfield London”da açtığı mağazalardan sonra, profesyonel iş birlikleriyle İngiltere yolculuğunu sürdürüyor.

1904 yılında İngiltere’de kurulan, sarı ve siyah renkleriyle “Kaplanlar” olarak bilinen İngiltere’nin en köklü futbol takımı Hull City’de; premiere lige çıkma mücadelesinin yıldız futbolculardan milli oyuncu Ozan Tufan ve son dönemlerde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Doğukan Sinik  gibi milli futbolcular oynuyor.

Karaca yine bir ilke imza atarak takımın Doğu Yorkshire’da bulunan Hull şehrindeki stadında yer alan restorana isim sponsoru oldu. Takımın renkleriyle tasarlanan restoranın adı sponsorluk süresi boyunca  “The Karaca Circle Restaurant” ismiyle hizmet verecek.

Karaca yine Hull City YouTube hesabında her ay yayınlanan yemek programı Tigers‘ Kitchenda da mutfak ürünleriyle yer alacak. Programda, Şef Karim Maouinin yönlendirmesiyle her videoda farklı bir futbolcu yemek hazırlayacak.

Karaca, İngiltere’nin profesyonel futbol kulübü Hull City’e sponsor oldu - Perakende.org