Skip to content Skip to footer

Karaca’ya The One Awards’tan “Züccaciye” kategorisinde birincilik ödülü

Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen ve pazarlama sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Karaca “Züccaciye” kategorisinde yılın en itibarlısı ödülünü aldı.

Sofra, mutfak, küçük ev aletleri, ev tekstili ve dekorasyon gibi geniş ürün yelpazesiyle sektörde fark yaratan Karaca,   Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle gerçekleştirilen 2023 The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde “Züccaciye” kategorisinde birinci oldu. Daha önce de  ev tekstili ve dekorasyon kategorisinde “Yılın En İtibarlı Markası” seçilen Karaca ikinci kez sektörün en prestijli ödülünün sahibi oldu.

“Yılın İtibarlıları” arasında gösterilen Karaca adına ödülü, Kurumsal İletişim Direktörü Seray Anıl aldı. Bu ödülün Karaca için büyük bir onur ve motivasyon kaynağı olduğunu vurgulayan Anıl; “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutladığımız ve bizim de Karaca olarak 50. yılımızı geride bıraktığımız bu dönem, bizim için ayrı bir gurur kaynağı. 50 yıllık deneyimimizde, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman öncelik olarak benimsedik. Bu ödül, sadece bir başarı değil, aynı zamanda bizimle birlikte olan tüm çalışma arkadaşlarımızın ve Karacaseverlerin emeğinin bir göstergesi. Bu yüzden sizlerin huzurunda bizi bu kategoride olmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da, bu yıl 10.su gerçekleşen The One Awards; 12 ilde toplam 1200 kişiyle, Akademetre Research and Strategic Planning tarafından tamamen tüketicilerin oyları sonucu belirleniyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel