Skip to content Skip to footer

Kärcher ile temizlikte buharın gücü seninle !

Bebek ve çocukların sağlığı için evin hijyeni çok önemli. Temizlik teknolojilerinde Alman devi Kärcher ile şimdi evlerde buharın gücüyle temizlik vakti. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri ile herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan evinizdeki virüs ve bakterilerin* %99,99’unu yok edebilir, evinizi tertemiz yaparak başta bebek ve çocuklar olmak üzere, herkes için güvenli bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

Bebeği ya da çocuğu için evinin temizliğine titizlenen ebeveynlerdenseniz, temizlik teknolojilerinin önde gelen ismi Kärcher’in buharlı temizlik makineleri tam size göre. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri, mükemmel temizleme performanslarının yanı sıra virüs ve bakterilerin* de %99,99’unu yok ederek evinizde, herhangi bir kimyasal ürün gerektirmeden kusursuz hijyen sağlıyor. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri; mutfak, banyo, zemin temizliği ve hatta ütüde bile ortaya inanılmaz sonuçlar çıkarıyor.

Evinizin zeminini buharlı temizlikle virüs ve bakterilerden arındırın!

Evinizde emekleyen bir bebek ya da oyun oynama yaşında çocuklar varsa, zemin temizliğine önem vermeniz şart. Çünkü zeminler özellikle virüs ve bakterilerin yoğun oldukları alanlar. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri; taş, fayans, PVC, laminant veya parke gibi sert yüzeylerde kimyasal kalıntı bırakmadan güvenilir bir şekilde hijyen ve temizlik sağlıyor. EasyFix teknolojisiyle, zemin başlığının alt kısmındaki plastik çıtalar, sıcak buharın uzun süre başlığın altında kalmasını sağlıyor ve mikrofiber zemin bezini yoğun ve eşit bir şekilde ıslatıyor. Böylece olağanüstü bir temizleme performansı ortaya çıkıyor. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri, bu sayede geleneksel paspaslardan çok daha hijyenik sonuçlar yaratıyor.

Çocukların oyuncaklarını buharla sterilize etmeniz önemli…

Diş çıkarmaya başlayan bebekler ve küçük çocuklar, bu dönemde kavrayabildikleri her nesneyi ağızlarına götürmeye çalışırlar. Bu yüzden onların oyuncaklarını da sağlıklarını korumak için özellikle kimyasal kullanmadan sterilize etmeniz gerekiyor. Oyuncaklarda bulunabilecek virüs ve bakterilerin %99.99’unu öldürdüğü kanıtlanmış Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri bunun için de ebeveynlerin en büyük yardımcısı oluyor. Pelüş oyuncaklardan bebek arabalarına ve küçük oyuncaklara kadar bebeğinizin hemen hemen her eşyasını buharın gücüyle sterilize edebilirsiniz. Ayrıca, buhar tabancasında bulunan çocuk emniyet kilit sistemi de çocukların yanlış şekilde kullanımını önlemek için güvenilir bir koruma sağlıyor.

Kärcher Buharlı Temizlik Makinelerini markanın konsept mağazalarından ya da bayilerinden temin edebilirsiniz. Dilerseniz, www.karcher.com.tr adresinden online sipariş ile de ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.  

*Sağlık Bakanlığı onaylı bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde; Kärcher SC 1 EasyFix, SC 2 Deluxe EasyFix, SC 3 EasyFix, SC 3 EasyFix Upright, SC 4 EasyFix ve SC 5 EasyFix Iron Plug buharlı temizlik makinesi ile yapılan temizlikte sert yüzeydeki bakterilerin (Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa) ve Kärcher SC 4 EasyFix buharlı temizlik makinesi ile virüslerin (H1N1) %99,99*’unun yok olduğu ve hijyenik temizlik sağlandığı ispatlanmıştır.