Skip to content Skip to footer

Kayak pistlerinin en sevilenleri Tchibo’da

Tchibo, yaklaşan kayak sezonunu yeni teması “Kayak Pistlerinin En Sevilenleri” ile karşılıyor. Kayak ceketlerinden yalıtımlı telefon çantasına, çocuklar için tasarlanmış rengarenk snowboard montlarından kayak pantolonlarına kadar birbirinden şık ve fonksiyonel ürünü bir arada bulunduran temada, çocuk ve yetişkinlerin kayak yaparken farklı ihtiyaçlarına uygun birçok seçenek bulunuyor.

Sürekli yenilenen temalarıyla  müşterilerine birbirinden fonksiyonel ve şık ürün alternatifleri sunan Tchibo; Kayak Pistlerinin En Sevilenleri temasının yenilikçi spor kıyafetleri ve aksesuarlarıyla sizi hem soğuklara hem de kayak sezonuna hazırlıyor.

Tchibo’yla kayak pratik, şık ve daha rahat

Tchibo, tarzınıza tarz katarken soğuk günlerde kurtarıcınız olacak ürünleri bir temada sunuyor. Çevre dostu evoPel malzemesi sayesinde kapitone kayak montu, su ve rüzgar geçirmiyor. Şık olduğu kadar aynı zamanda oldukça pratik bir yapıya sahip örgü polar ceket ve peluş ceket, ideal ısı yalıtımlı tasarımıyla temanın dikkat çeken parçaları arasında. Teddy kumaştan üretildiği için son derece yumuşak yelek ve sürdürülebilir kulak koruyucu, fonksiyonel olduğu kadar şık bir tasarıma da sahip. Yalıtımlı akıllı telefon çantası ise donmaya karşı korumalı yumuşak sünger dolgusu ile telefonunuzu soğuğa ve olası çarpmalara karşı güvende tutuyor. Soğuk havalarda kayak keyfinizi Tchibo termosta uzun süre sıcak kalacak kahvenizle doyasıya çıkarabilirsiniz.

Minikler de kayak sezonuna hazır

Çocukların kayak sezonunu ve kış mevsimini daha eğlenceli ve güvenli geçirmesi için gerekli her şey Tchibo’da. Farklı renk seçenekleriyle snowboard montu ve kayak pantolonu, rüzgâr ve su geçirmez oluşları ve hareket özgürlüğünü kısıtlamayan pratik tasarımlarıyla küçük kayak tutkunlarına hem güvenli hem de konforlu bir eğlence imkanı sunuyor. DryActive Plus donanımı sayesinde nefes alan, nem emici ve çabuk kuruyan içlik de özellikle açık hava aktiviteleri için ideal bir ürün.

Ürünlerin kodları ve fiyatları

670451            Kadın Kapitone Kayak Montu
671752            Kadın Teddy Ceket
671838            Erkek Termal Örgü Polar Ceket
671835            Kadın Teddy Yelek
669044            Kulak Koruyucu
666963            Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası
667864            Kupalı Termos
670155            Çocuk Kayak ve Snowboard Montu
670170            Çocuk Kayak ve Snowboard Pantolonu
670196            Çocuk Kayak ve Kışlık İçlik