Skip to content Skip to footer

Kemal Kükrer & Ece Vahapoğlu’dan ‘Her Gün Bir Yudum Sağlık’ projesi

Kemal Kükrer’in geleneksel fermantasyon yöntemiyle ürettiği, meyve ve baharatlarla tatlandırarak içimini kolay hale getirdiği ‘Yudumluk Sirkeler” ile sağlık yolculuğu başladı. Ece Vahapoğlu mentörlüğünde 3 ay boyunca sağlıklı tariflerle beslenerek egzersizler yapacak olan Yudumluk Takımı, her gün
3 yemek kaşığı sirke rutiniyle sağlıklarında yaşadıkları dönüşümleri anlatacaklar.

Ajinomoto’nun insanlar için daha fazla beslenme ve sağlık çözümü yaratma hedefi doğrultusunda, Kemal Kükrer’in kalite ve tecrübesi ile harmanlayarak ortaya çıkardığı Yudumluk Sirkeler, birbirinden özel içerikleri ile içimi kolay formda tasarlandı. İçeriği ve tadı ile fark yaratan Yudumluk Sirkeleri beslenme rutininin içine alarak sağlıklı yaşam yolculuğu projesine imza atan Kemal Kükrer, Ece Vahapoğlu mentörlüğünde 3 ay sürecek “Her Gün Bir Yudum Sağlık” kampı kurdu. Kampa katılmak için başvuran kişiler arasından seçilen 4 şanslı kişi 3 ay boyunca beslenme ve egzersiz programlarıyla sağlık dönüşümü yaşamaya başladı. Aralık ayı itibariyle sağlıklı beslenme ve egzersiz programına başlayan Yudumluk Takımı, kampta her gün 3 yemek kaşığı Yudumluk Sirke tüketerek ve beraberinde spor yaparak sağlıklarındaki dönüşümü sosyal medya üzerinden paylaşacak.

1702901993 IMG 2160

Peki Yudumluk Takımı üç ay boyunca hangi sirkeleri tüketerek sağlıklı yaşam rutinini edinecek? Kategoride yer alan Sandaloz Sakızlı Elma Sirkesi, Dört Hırsız Sirkesi ve Ballı Elma Sirkesi Kemal Kükrer’in 25 gün süren geleneksel fermentasyon yöntemiyle üretilen ve meyve ve baharatlarla zenginleştirilerek içimi kolay hale getirilen en sevilen sirke formları. Tüketicilerin çok sevdiği bu yudumluk formdaki içimi kolay sirkeler 3 ay boyunca Yudumluk Takımının bağışıklığını güçlendirirken sağlıklı şekilde formda kalmalarına yardımcı olacak. Sirkenin farklı tariflerde kullanım yöntemlerini de öğrenecek olan Yudumluk Takımı 3 ay sonunda tüm bu deneyimleri sosyal medya hesaplarından takipçilerine aktaracaklar. Her Gün Bir Yudum Sağlık projesi hem mental hem de fiziksel sağlığı bir bütün olarak sürdürülebilir kılmayı hedefliyor.

Ayrıca proje dahilinde, kemalkukrer.com.tr sitesi üzerinden forum sayfası oluşturularak hem takım üyelerinin yaşadıkları süreci ve deneyimleri paylaşmaları hem de herkesin ürün, kampanya ve süreç hakkında sorularını sormaları için bir alan açıldı. Proje dahilinde 4 Yudumluk Sirke ürününü içeren Yudumluk Kiti oluşturuldu ve bu kiti alanlara Yudumluk Cam Su Matarası hediye edilecek. Sağlık dolu değişimlerin an be an paylaşıldığı @kemalkukrer1915 hesabında ayrıca Ece Vahapoğlu’nun Yudumluk Sirkelerle oluşturduğu yeni tarifleri bulmak da mümkün olacak.