Skip to content Skip to footer

KFC, ikonik kovalarını yeni yıla özel tasarımıyla yeniledi

İkonik kova tasarımını yılbaşına özel yenileyen KFC, illüstratör Mert Tügen’in tasarladığı yeni kovalar ile bu yılbaşında da sofraları renklendirmeye hazırlanıyor.

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren KFC’nin 2023 için hazırladığı özel kova tasarımı, benzersiz lezzetler ve eğlenceli karakterlerle dolu bir kutlama sofrasını temsil ediyor. Aralık ayı itibarıyla tüm KFC restoranlarında sevenleriyle buluşan kovalar sınırlı bir süre için tüm kova menü siparişlerine eşlik edecek. Ayrıca KFC’nin bu döneme özel popüler menüsü Kutlama Kovası tüm restoranlarda kampanyalı fiyatıyla satışa sunulacak.

KFC Turkiyenin Yeni Yila Ozel Tasarlanan Ikonik Kovasi K

Özel tasarım kovaların restoranlara renk kattığını belirten KFC CMO’su Simin Özkar: Birlikte olmanın, paylaşmanın ve kutlamanın tadını çıkardığımız anlara kova menülerimizin eşlik ettiğini biliyoruz. KFC olarak taze ve çıtır çıtır lezzetlerimizle yılbaşı coşkusuna ortak olmak amacıyla ilk kez geçen sene sanatçı iş birliği ile kovalarımızın tasarımını yeniledik. Bu yıl da başarılı illüstratör Mert Tügen’in özel tasarımıyla bu geleneği sürdürüyoruz. Tüm çalışmalarımızı KFC severlerin paylaşım anlarına ve hayatlarına daha fazla lezzet katacak şekilde planlıyoruz. Yeni kova tasarımlarımızın yılbaşı sofralarını unutulmaz kılmasını umuyor, birlikte daha nice özel anları paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.