Skip to content Skip to footer

Kiğılı’da kasım ayı boyunca Gözü Kara İndirim fırsatı başladı

Özgüvenli rahatlık kavramından aldığı ilhamla 2023/24 Sonbahar-Kış koleksiyonuna hayat veren Kiğılı, 

Kasım ayı boyunca iki ve üzeri ürün alışverişinde “Etiketin Yarısı” fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin öncü moda perakende markası Kiğılı, dinamik ve modern tasarım çizgileriyle hazırladığı 23/24 sonbahar kış sezonunda kasım ayı boyunca iki ve üzeri ürün alışverişinde etiketin yarısı fırsatı sunuyor.

Konforuna önem veren, her yaş ve beden skalasındaki stil sahibi erkeklere özel hazırlanan koleksiyonda hayatın her anına yakışacak multi-fonksiyon kullanım sunan bol kalıplar ve oversize fitlerle günün her saatine uyumlu parçalar öne çıkarken doğal renkler, esnek dokular ve doğal kumaşlar sayesinde özgüvenli ve rahat hissettiren ürünlerle kombin imkânı da sunuluyor.

Şehir hayatı ile doğa hayatının karışımından ilham alan koleksiyonda yer alan casual giyimin anahtar parçası sweatshirtler 499 TL, zamansız triko kazaklar 599 TL, mevsim geçişlerinin vazgeçilmez parçası yelekler 799 TL ve multi-fonksiyon montlar 999 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Kiğılı’nın değişen ve gençleşen koleksiyonunu avantajlı fiyatlarla keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.