Skip to content Skip to footer

Kiğılı’dan müşterilerine Kiğılı Puan avantajları

Kiğılı müşterileri harcadıkça kazanacak, Kiğılı Puanlar katlanarak çoğalacak!

Müşterilerine her zaman en trend koleksiyonları seçkin bir alışveriş deneyimiyle sunan Kiğılı, üyelerine özel alışveriş yaptıkça puan kazanacakları ve katlanan puanlarını diledikleri zaman gönüllerince harcayabilecekleri yeni sadakat programını hayata geçirdi.

Yeni sadakat programı ile müşterisinin uçtan uca aldığı hizmetlerden memnun kalma düzeyini artırmayı hedefleyen Kiğılı, ‘HARCA, KAZAN, KATLA, KULLAN’ mottosuyla, üyelerinin alışveriş yaptıkça kazandıkları puanları en avantajlı şekilde kullanmalarını ve yaşadıkları alışveriş deneyiminin hem hesaplı hem de unutulmaz olmasını amaçlıyor.

1690449881 Kigili Sadakat Programi 1

Kiğılı Sadakat Programı’nın en önemli ayrıcalığı, üyelerin alışverişleri sırasında kazandıkları Kiğılı puanların katlanarak çoğalması. Örneğin, 750 lira ve üzeri alışverişinde 75 TL Kiğılı Puan kazanan bir müşteri, kazandığı puanı bir sonraki 2.000 TL ve üzeri alışverişinde iki kat değerli olarak yani 150 TL olarak kullanabilecek. 4.000 TL ve üzeri alışverişte ise Kiğılı Puan dörde katlanarak tam 300 TL değerine ulaşacak olması.

Kiğılı Sadakat Programı hakkında konuşan Kiğılı Pazarlama Direktörü İlkay Keleş, “Üyelerimize yıl boyunca avantajlı fiyatlar ve cazip kampanya fırsatlarıyla ulaşıyoruz. Yeni sadakat programımız ile önceliğimiz, müşteri deneyimini artırmak ve mükemmellik seviyesine taşımak. Sadakat programımızda tüm çalışmalarımızı bu vizyona göre şekillendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Yeni programımızda müşteri deneyimi, memnuniyeti ve devamlılığı sağlamak amacıyla müşterilerimizin alışveriş yolculuğunu uçtan uca izleyeceğiz ve eğilimlerini kişiselleştirilmiş olarak analiz edeceğiz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar, fırsatlar ve hizmetler bununla sınırlı kalmayacak ve tüm Kiğılı üyeleri yaptıkları alışverişlerde ödüllendirilmeye devam edecek” dedi.

Kiğılı’dan müşterilerine Kiğılı Puan avantajları - Perakende.org