Skip to content Skip to footer

“Kiğılı’dasın Rahatsın” Kiğılı’da dönüşüm başladı

Erkek modasına yenilikçi bir yaklaşım sunan Kiğılı, “Kiğılı’dasın Rahatsın” sloganıyla yeni reklam filmini yayınladı.

Kiğılı 85. yıllık marka gücünü geleceğe daha da güçlü taşımak amacıyla dönüşüm stratejisinin ilk kampanyasını hayata geçirdi.

85 yıllık marka DNA’sını koruyarak, özünü kaybetmeden bugüne hatta geleceğe taşımak amacıyla deneyim ve uzmanlığını, yıllandıkça gençleşen dinamizmi öncelikli logosuna taşıyan Kiğılı, Reklam filminde rahatlık ve özgüven kavramına odaklandı. Filmde Kapsayıcı yaklaşımını da vurgulayan Kiğılı, farklı tarz, karakterler ve yaşların yanında fiziksel görünüm olarak da birbirinden farklı erkekleri bir araya getirdiği filmde hayatın her anında kendi tarzını, özgüvenle yansıtan erkeklere “Kiğılı’dasın Rahatsın” dedirtiyor.

Kiğılı dönüşümünü dikkat çekici ve akılda kalıcı bir şekilde gözler önüne sermek için We İstanbul’un tasarladığı, 360 derece kampanyanın merkezine, ünlü şarkıcı Edis’in “Çok Çok” adlı popüler şarkısını alıyor. Kampanyanın reklam filminde, Kiğılı’nın sunduğu her ana ve herkese uygun kombin çeşitliliği, dinamik bir şehir akışına dönüşüyor. Şehir hayatında farklı anlardan yola çıkan filmde, düğün gibi özel günlerle özdeşleşen Kiğılı, renkli ve fark yaratan yeni duruşunu bir düğün anında bile gösteriyor.