Skip to content Skip to footer

Kiko Milano artık Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Kiko Milano, Adanalı makyaj severleri Kiko Milano’nun renkli, cesur ve ışıltılı dünyası ile buluşturuyor.

Doğuş Grubu ortaklığı ile 2015 yılında Türkiye pazarına giren ve  Kasım 2021 yılında Doğuş Grubu’nun Kiko Milano markasının master franchise sahibi olması ile devam eden İtalyan güzelliği hayali Türkiye pazarında güçlenerek, büyümeye devam ediyor.

Olağanüstü geniş ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazesiyle herkesin kendi kişiliğini ifade etmesine olanak tanıyan Kiko Milano, Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde yer alan satış noktasında  dudak, göz, yüz ve cilt grubundan 20 binden fazla ürünün yanı sıra, hem özel koleksiyon serilerini hem de markanın ikonik ürünlerini satışa sunuyor.

Hayatın her aşamasına, her tarza, cilt tonununa, cilt tipine ve özel gereksinimlere uygun, benzersiz renkler, efektler ve duyumlar sunan marka, Adana Optimum Alışveriş merkezi ile birlikte ülke çapında 20 satış noktasına ulaşıyor. Bu satış noktalarının yanı sıra www.kikomilano.com.tr ve diğer online satış kanalları ile beraber Türkiye’nin her köşesindaki makyaj severleri Kiko Milano ürünleri ile buluşturuyor.

 

 

Kiko Milano artık Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde - Perakende.org