Skip to content Skip to footer

Kiko Milano Holiday Premiere koleksiyonu

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Kiko Milano, bu yılbaşı makyaj severleri İtalyan tiyatrolarının güzel ve büyüleyici sahnelerinden ilham alan “Holiday Premiéré” koleksiyonuyla buluşturuyor.

Holiday Premiére” koleksiyonu, zengin renkleri, duyusal dokuları, uzun süre dayanıklılığa sahip yüksek performanslı kalıcı formülleri ile dikkat çekiyor.
Yeni yıl davetlerinde parlayacak yoğun altınlar, zengin kırmızılar ve simsiyah vurguların öne çıktığı koleksiyon, mevsimin sihrini ve ihtişamını ortaya çıkarırken; gerek sevdiklerinize armağan etmek, gerekse yeni yıl partilerine hazırlanmak için mükemmel bir seçim.

Koleksiyonun ambalajları da en az ürünler kadar göz alıcı. Beyaz, altın ve gümüş renklerdeki iç ambalaj, İtalyan operalarının vazgeçilmez Matelassé deseniyle kabartılmış dokusu ile fark yaratıyor.  Adeta bir sanat eseri gibi tasarlanmış dış ambalaj ise, İtalyan mirasından ilham alan mimari öğeler ve süslemelerle zenginleştirilmiş.

Yılbaşı ruhunu kusursuz ve yoğun bir şekilde ifade eden “Holiday Premiéré” koleksiyonu, Kiko Milano severleri ışıldamaya çağırıyor. Koleksiyonda cesur glosslar ve rujlar, baş döndüren parfümler ve yüksek perfomanslı göz ürünleri ön plana çıkarken; sevdiklerini ikonik Kiko Milano kahramanları ile şımartmak isteyenler için de hediye setleri fark yaratıyor..

Şimdi sahne sizin!

01 Kiko Milano Holiday Premiére Sparkling Lipstick

Süper parlak ruj, benzersiz dokusu sayesinde metalik etkinin tüm parlaklığını, yoğun inci ışıltısı ile birleştirerek masalsı bir görünüm yaratıyor.  Yumuşak dokulu ve yoğun renkli ruj, zencefil kokusu ile büyülüyor.

02 Kiko Milano Holiday Premiére Lipstick & Gloss

Çift fonksiyonlu ürün hem mat renkli ruj hem de parlak dudak parlatıcısından oluşuyor.  Tek bir ürünle rengin ve parlaklığın olağanüstü kombinasyonunu sağlamak mümkün. Zencefil özü ve tatlı badem yağı ile zenginleştirilmiş formüle sahip ürün kadifemsi dokusu ile dudakları sarıyor.

03 Kiko Milano Holiday Premiére Hydra Lip Stylo

Kremsi ve rahat dokulu ruj, dudakları nemlendirirken onları muhteşem renkler ve sofistike bir parlaklıkla vurguluyor. Nemlendirici formülü dudaklar üzerinde kayıyor, kremsi yumuşatıcı dokusu anında dudaklara eşsiz bir

04 Kiko Milano Holiday Premiére Crystal Lip Balm

Parlak bitişe sahip balm, dudakları nemlendiriyor ve onları yumuşacık, parlak bir görünüme kavuşturuyor. Kristal cam etkisine sahip parlak dokusu, portakal, zencefil ve vanilya kokuları ile dikkatleri dudaklara çekiyor.

05 Kiko Milano Holiday Premiére Glossy Lip Oil

Üç farklı renk seçeneği bulunan dudak yağı, vanilya notaları ile kokulandırılmış.   Yumuşak ve kremsi formülü sayesinde dudakları besliyor, rahatlatıyor ve son derece patlak bir görünüm veriyor.  Pratik sünger aplikatörü sayesinde kolayca uygulanan ürün, Rose Cuddle 01 ile sıcaklık katan, Luxury Mauve 02 ile renkli bir parlak bitiş sağlayan veya Wintery Cherry 03 ile taze bir his veren üç farklı seçenek sunuyor.

06 Kiko Milano Holiday Premiére Daring Duo Eyeshadow

İki farklı bitişe sahip stick göz farı; inovatif çift uçlu tasarımı sayesinde  gözleri sofistike bir dokunuşla vurgulamaya olanak sağlıyor. Argan yağı ile zenginleştirilmiş formüle sahip stick far, kremsi mat bitişli dokusu ile göz kapaklarına kolayca uygulanıyor. Avakado yağı ile zenginleştirilmiş formüllü pudra göz farı ise mat fara metalik ışıltılar ekliyor.  Daha hafif göz makyajı görünümü için ayrı ayrı kullanılabilen pratik ürün, ışıltısını sıkça tazelemek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

07 Kiko Milano Holiday Premiére Made To Shine Eyeshadow Palette

4 metalik renk içeren far paleti, gözleri vurguluyor ve parlak, dikkat çekici bir görünüm yaratıyor. Yumuşak ve kremsi dokulu farlar, göz kapağına kolayca uygulanıyor. Rahatça karışan, günün modası 4 farklı metalik tondaki farklar tek başına kullanılabildiği gibi daha yaratıcı görünümler için birlikte de uygulanabiliyor.

08 Kiko Milano Holiday Premiére Metallic Eyeshadow

Parlayan ışıltılarla büyüleyici bir görünüm oluşturmak isteyenlerin favorisi olacak metalik bitişli far, yoğun renk salınımına sahip. Olağanüstü, çok boyutlu görünüm veren far, kolayca uygulanabiliyor.  Göz kapaklarını ağırlaştırmayan far, ipeksi ve hafif dokusu ile fark yaratıyor.

09 Kiko Milano Holiday Premiére Dreamy Eyeshadow Palette

Göz alıcı far paleti mat ve metalik 12 renkten oluşuyor. Zengin dokuda ve trend renklerdeki farlar kolayca karıştırılabiliyor. Palet tek bir ürünle, doğal ya da ışıltılı göz makyajı görünümleri yaratmaya olanak sağlıyor.

10 Kiko Milano Holiday Premiére Lasting Duo Eyepencil

Mat ve metalik bitişli göz kalemi 10 saat boyunca dayanabilen formüle sahip. Hem iç hem dış göz çevresinde kullanılabilen kalem, mat tonların yanı sıra ışıltılı yansımalar ile gözleri yoğunlaştırmak için ideal bir ürün. Çift taraflı kalem uzun süre kalıcılığı ile birlikte göz kapaklarında güzelce kayan yumuşak dokusu ile de fark yaratıyor.

11 Kiko Milano Holiday Premiére Volume & Curl Mascara

Jojoba yağı ile zenginleştirilmiş formüle sahip maskara 12 saate varan kalıcılık vadediyor.  Çift taraflı aplikatörü sayesinde kirpiklere hem hacim kazandırıyor hem de kıvrık bir görünüm veriyor.  Yoğun siyah renkteki maskara topaklanma yapmadan kolaylıkla uygulanıyor.

12 Kiko Milano Holiday Premiére Hydra Face Primer

Cildi makyaj için hazırlarken aynı zamanda nemlendiren ve cilt tonunu düzelten makyaj bazı, hafif su bazlı formülü ile mükemmel bir konfor sunuyor. Parlak bir bitişe sahip pembe dokusu, hızla emiliyor ve kalıntı bırakmıyor.

13 Kiko Milano Holiday Premiére 24H Lasting Foundation

Cilt tonu düzelten ve kusurları tek bir adımda gizleyen fondöten 24 saate kadar dayanıklı. Bulaşmayan ve suya dayanıklı formülü hafif bir dokuya ve yumuşak bir bitişe sahip.  Cilde güzel bir şekilde karışan fondöten, cildi ağırlaştırmadan pürüzsüz bir görünüm veriyor.  Koleksiyonun yıldız ürünlerinden bir olan fondöten orta ve yüksek kapatıcılık sunuyor.

14 Kiko Milano Holiday Premiére Setting Face Powder

Uzun süre kalıcı, şeffaf ve mat bitişli sabitleme pudrası, makyajı sabitlemek için mükemmel bir seçim.

Bambu özü ile zenginleştirilmiş formülü 6 saate kadar kalıcılık sunuyor.  Ağırlık yapmayan dokusu yüze kusursuzca yapışan ürün, şeffaf ve mat bir bitiş veriyor.

15 Kiko Milano Holiday Premiére Iconic Masterpiece Blush

Işıltılı bir kılıf içindeki allık, ipeksi ve son derece pigmentli dokusu ile yüzü çekici bir parlak bitişle renklendiriyor. İtalyan zanaatkarlarından ilham alan yenilikçi tasarımı ile mükemmel bir hediye ya da makyaj koleksiyonlarında eşsiz bir parça olmaya aday.

16 Kiko Milano Holiday Premiére Pearly Duo Highlighter

Metalik dokulu, pudra aydınlatıcı, yüz, göz bölgesi ve vücudu etkileyici bir parlaklıkla vurgulamak isteyenlerin gözdesi olacak. Metalik bitişli uyumlu iki rengi bir araya getiren aydınlatıcı, yansıtıcı inci tozu içeren dokusu ile cilde anında parlaklık veriyor.

17 Kiko Milano Holiday Premiére Liquid Face Highlighter

Süper metalik sıvı aydınlatıcı, cilde karşı konulmaz bir parlaklık veriyor. Akıcı ve hafif dokusu sayesinde kolayca uygulanabilen ürün, istendiğinde yoğunluğu artırılabilen ışıltılı bir görünüm veriyor.

18 Kiko Milano Holiday Premiére Golden Eye Patches

Tek kullanımlık aydınlatıcı göz maskesi cilde ferahlık ve hafiflik veriyor.  Çay yaprağı özü ile zenginleştirilmiş formüle sahip göz bantları, hidrojel dokusu sayesinde göz bölgesine mükemmel bir şekilde yapışıyor.  Tazelik ve hafiflik veren göz bantları ciltte yağlı bir his bırakmadan parlak bir görünüm veriyor.

19 Kiko Milano Holiday Premiére Sublime Hydra Face Serum

Nemlendirici ve aydınlatıcı yüz serumu, yüzü nemlendirmek, aydınlatmak ve mükemmel makyaj tabanı oluşturmak için ideal bir ürün.  Lüks ve hafif dokusu harika bir konfor hissi sunarken, hızlı bir şekilde emiliyor ve cilde pürüzsüz, eşit ve parlak bir görünüm veriyor. Badem ve bal notalarını içeren kokusu, gümüş parçacıklı içeriği ile dikkat çekiyor.

20 Kiko Milano Holiday Premiére Body Cream

Hızla emilen vücut kremi, cildi şımartıyor, yumuşacık bir hisle sarıyor ve nemlendiriyor.
Zencefil ve hurma özleri ile zenginleştirilmiş nemlendirici formülü, lüks dokusu ile olağanüstü konfor sunuyor.

21 Kiko Milano Holiday Premiére Ojeleri

Sezonun renkleri ojelerde de devam ediyor, jel efekti Metallic Nail Lacquer altın ve yakut kırmızı seçenekleri ile yılbaşı ruhunu yansıtırken, Glittery Nail Lacquer ise tırnaklarına daha fazla ışıltılı katmak isteyenler için ideal.

22 Kiko Milano Holiday Premiére Parfümleri

Holiday Premiére koleksiyonu yılbaşı hazırlığını baş döndürücü bir parfümle tamamlamayı öneriyor.

Koleksiyonda yer alan iki büyüleyici parfüm, iki farklı koku ailesine ait yoğun notaları ile fark yaratıyor.  Odunsu ve turunç notaları içeren L’ÉTOILE WHITE EAU DE PARFUM canlı ve çekici bir kokuya sahipken; Amber ve siyah vanilya notaları içeren, L’ÉTOILE GOLDEN EAU DE PARFUM gizemli kokusu ile büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.