Skip to content Skip to footer

Kiko Milano Türkiye’de büyüyor

İtalya’nın 1 numaralı* makyaj markası KIKO Milano, İstanbul Kanyon, Marmara Park ve Kayseri Forum alışveriş merkezlerinde açılan 3 yeni satış noktası ile Türkiye genelinde 27 fiziki satış noktasına ulaşarak, hızla büyümeye devam ediyor.

Herkesin kendine özel tarzını, tek bir kalıba sığdırmadan birçok renk ve ürün çeşidiyle ifade etmesine olanak sağlayan KIKO Milano, İstanbul Kanyon ve Kayseri Forum alışveriş merkezlerinde yeni hizmete giren mağazaları ve İstanbul Marmara Park alışveriş merkezinde yer alan açık satış noktası ile dudak, göz, yüz ve cilt grubundan binlerce ürünü güzellik tutkunları ile buluşturuyor.

İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi metro katında ve Kayseri Forum Alışveriş Merkezi’nin zemin katında yer alan Kiko Milano mağazaları ile birlikte Marmara Park Alışveriş Merkezi giriş katında bulunan açık satış noktasında; markanın güncel koleksiyonlarının yanı sıra KIKO Milano hayranlarının vazgeçilmezi haline gelen Baseline makyaj ürünleri de satışa sunuluyor. Ayrıca marka, yeni açılan satış noktalarında satışa sunulan Crazy ‘90s gibi güncel koleksiyonların yanı sıra; Instamoisture Glow, Maxi Mod Mascara 3D Hydra Lipgloss gibi markanın en çok satan ürünleri, yüksek performanslı formülleri ve göz alıcı renk seçenekleri ile benzersiz müşteri deneyimi vadediyor.

Doğuş Hospitality & Retail ortaklığıyla, 2015 yılında Türkiye pazarına giren KIKO Milano; her geçen yıl daha da büyüyerek, Türkiye’de makyaj tutkunlarının en sevdiği markalarından biri haline geldi. Kasım 2021’de Doğuş Hospitality & Retail grubu ile master franchaise iş modeline geçen KIKO Milano, iş modelindeki bu değişiklikle beraber 2022 yılından bugüne 15 satış noktası açarak, Türkiye çapındaki 27 satış noktası ile büyüme yolculuğuna devam ediyor. Bu satış noktalarının yanı sıra www.kikomilano.com.tr ve diğer online satış kanalları ile Türkiye’nin her köşesindaki makyaj severleri KIKO Milano ürünleri ile buluşturuyor.

*Euromonitor 2022’ye göre İtalya’nın en sevilen makyaj markası