Skip to content Skip to footer

Kızılay Doğal Maden Suyu sizin için var

Kızılay Doğal Maden Suyu’ndan Sağlık ve İnovasyon Odaklı Yeni Kampanya

Kızılay Doğal Maden Suyu, ‘’Sizin İçin Var’’ kampanyası ile kendine has binlerce yıllık doğal kaynaklarının eşsizliğini ve güvenilirliğini ön plana çıkarıyor. Marka, yüksek kaliteli, bol mineralli ve magnezyum açısından zengin doğal maden sularını tüketicilere sunarken, sağlık ve inovasyonu kampanyanın merkezine konumluyor.

Geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan doğal kaynakları kullanarak tüketicilerin hayatlarına değer katan Kızılay Doğal Maden Suyu, ‘’Sizin İçin Var” kampanyasıyla yüksek kaliteli, minerallerle zenginleştirilmiş ve magnezyum açısından zengin doğal maden sularının öyküsünü sağlık ve inovasyon yönünden ele alıyor.

Kampanya kapsamında Kızılay Doğal Maden Suyu, ürünlerin doğallığını, kalitesini ve lezzet çeşitliliğini vurgularken, tüketicilere doğal kaynaktan şişelemeye ve tüketiciye ulaşan çizgide kullanılan en yenilikçi teknolojileri çarpıcı bir bütünlük içinde anlatıyor.

Doğal Gerçekler Platformu tüketiciye 7/24 bilgi sunacak

Güvenin bir ürünün başarısının temel taşı olduğuna inanan marka, Kızılay Doğal Maden Suyu ilgili merak edilenleri yanıtlamak adına geliştirdiği “DOĞAL GERÇEKLER” platformunu kendi web sitesi içerisine taşıdı. Platforma markanın resmi web sitesi içinde yer alan https://www.kizilaymadensuyu.com.tr/dogal-gercekler/ adresinden erişilebiliyor.