Skip to content Skip to footer

Koçtaş Ankara’daki 31’inci mağazasını Acity AVM’de hizmete açtı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Acity AVM’de açtığı büyük formatlı Koçtaş mağazası ile Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 397’ye çıkardı. Ankara’daki büyük formatlı mağaza sayısı 6’ya ulaşan Koçtaş’ın, Fix mağazaları ile birlikte şehirdeki toplam mağaza sayısı 31 oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı: “Bugün 58 ilde yer alan mağazalarımız ve dijital kanallarımız aracılığıyla en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla tüm Türkiye’ye ulaştırarak istihdam yaratmaya devam ediyoruz” dedi.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 58 ilde mağazaları ile hizmet veren Koçtaş, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Acity AVM’de açtığı 2 bin metrekarelik büyük formatlı yeni mağazasıyla Türkiye genelinde toplam 397 mağazaya ulaştı. Ankara’daki büyük formatlı mağaza sayısı 6’ya ulaşan Koçtaş’ın, 25 Koçtaş Fix mağazası ile birlikte şehirdeki toplam mağaza sayısı 31 oldu.

1687433239 Koctas Gorsel 1

Koçtaş’ın ülke genelinde toplam mağaza sayısını 397’e çıkarmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Koçtaş Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı: “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine hızla yanıt verebilmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Çoklu kanal stratejimiz kapsamında büyük formatlı mağazalarımız, mahalleli formatlı Koçtaş Fix’lerimiz, mağazalarımızdaki kiosklar, web ve mobil uygulamamız ile her kanaldan en iyi ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi fiyatlarla, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmak için önemli yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Dijital mağazamız koctas.com.tr, ev geliştirme sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri oldu. 47 büyük formatlı ve 350 de mahalleli formatlı Koçtaş Fix mağazalarımız ile toplamda 58 ilde ülkemizin pek çok noktasına hizmet verirken, dijital kanallarımız ile de tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz. Ankara’da açılışını gerçekleştirdiğimiz Yenimahalle Acity AVM mağazamız ile de şehirdeki mağaza sayımızı 31’e çıkardık. Acity AVM mağazamızda 2 bin metrekarelik alanda yaklaşık 20 binden fazla ürünümüzü müşterilerimizle buluşturacağız” dedi.

Koçtaş bugün, Türkiye geneline yayılan mağazaları ve alanında uzman binlerce çalışanıyla sektöre yön veren, on binlerce ürün seçeneği ve sunduğu hizmetlerle tüketicinin kalbinde taht kuran, varlık amacı yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek olan lider bir marka konumda bulunuyor.