Skip to content Skip to footer

KOÇTAŞ FİX, NTS Danışmanlık projesi NG Sapanca Bedesten’de açıldı

Kiralaması NTS DANIŞMANLIK, yatırımı NG Grup  tarafından gerçekleştirilen NG Sapanca Bedesten AVM’de Koçtaş Fix açıldı.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Merhum Vehbi Koç’un vizyoner bakış açısı ve yaklaşımıyla; inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet vermek üzere 1955 yılında Koç Ticaret A.Ş. adıyla kuruldu. Koçtaş bugün, Türkiye’de yüzlerce mağazası ve dijital kanallarıyla yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için gereken tüm ihtiyaçları tek çatı altında toplayan bir çözüm merkezi konumundadır. Milyonlarca ziyaretçisine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan şirket, yerli ve yabancı çok sayıda markanın çiçekten çimentoya kadar yüz binlerce ürününü uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunmaktadır. Koçtaş’ın ürün gamında; dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar çok çeşitli ürünler bulunuyor.

NTS Danismanlik NG Sapanca Bedesten AVM Koctas Fix 2

NG Sapanca Bedesten, TEM Sapanca gişelerinden çıkıldığında ilk görünen binadır. Sapanca gişelerinden çıkarak Arifiye, Sapanca, Maşukiye, Kartepe ilçeleri ve beldelerine gidecek bölge sakinleri ve misafir araçlar mutlaka Sapanca Bedesten binasını tam cepheden görerek geçmektedirler.

Toplam 23 bin 321 metrekare alanı, 15 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yol üstü konseptiyle inşa edilen NG Sapanca Bedesten Alışveriş Merkezi, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 95 kilometre, Kartepe’ye 37 kilometre, Sapanca şehir merkezine 3 kilometre ve İzmit şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta, merkezi bir konumda bulunuyor.

NTS Danismanlik NG Sapanca Bedesten AVM Koctas

NG Sapanca Bedesten AVM’nin içerisinde farklı alanlarda hizmet veren mağazalar; LCWaikiki, Migros, Koçtaş Fix, Burger King, Penti, NG Coffee, Kestane Kafe & Restoran, Kütahya Porselen, NG Kütahya Seramik, NG Home ve Taç gibi birçok yerli ve ulusal markayı içinde barındırıyor ve alışveriş merkezinin otoparkı 150 araç kapasitelidir.

NG Sapanca Bedesten AVM’de çocuklar için büyük bir alana kurulmuş Buseden Toystation ve Buseden Funstation adlı eğlence alanı bulunuyor. Toystation mağazasında 4 bin çeşidin üzerinde oyuncak,7’den 70’e her yaş grubuna hitap eden oyun parkındaysa mini go-karttan doğum günü partilerine kadar dizayn edilmiş birçok bölüm yer alıyor.

Ankara ve İstanbul’dan ulaşım kolaylığı, özellikle iş toplantıları ve iş toplantısı bahanesi ile dinlenme, eğlenme, yenilenme ve iyi yaşama arzularından kaynaklanan Sapanca tercihi, önemli bir müşteri potansiyeli oluşturmaktadır.

 

KOÇTAŞ FİX, NTS Danışmanlık projesi NG Sapanca Bedesten’de açıldı - Perakende.org