Skip to content Skip to footer

Koçtaş, perakende sektöründe yılın SAP Dijital Dönüşüm Ödülü’ne layık görüldü

Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, SAP Executive Summit kapsamında düzenlenen “Yılın SAP Dönüşüm Ödülleri’nde, Pazaryeri Dönüşümü Projesi başta olmak üzere hayata geçirdiği inovatif projelerle ‘Perakende Sektöründe Yılın SAP Dijital Dönüşüm Ödülü’ne layık görüldü. 

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri olan ve Ar-Ge merkezinde geliştirdiği teknolojilerle son dönemde önemli atılımlar yapan Koçtaş, başta Pazaryeri Dönüşümü Projesi olmak üzere tasarladığı yenilikçi proje ve uygulamalarla teknoloji alanında kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Ev geliştirme sektöründe dijital mağazası koctas.com.tr ile Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri olan Koçtaş, SAP Türkiye tarafından verilen yılın SAP Dönüşüm Ödülleri’nde, ‘Perakende Sektöründe Yılın SAP Dijital Dönüşüm Ödülü’nün sahibi oldu. Yaşam alanlarıyla ilgili tüm ürünleri ve çözüm önerilerini bir arada sunan koctas.com.tr, geniş tedarikçi ağıyla yüz binlerce ürün seçeneğini Koçtaş garantili satış sonrası hizmet avantajıyla müşterileriyle buluşturuyor.

Alanında en yenilikçi ve başarılı teknoloji dönüşüm projelerinin değerlendirildiği SAP Dönüşüm Ödülleri’nde 15 farklı sektörde; sürdürülebilir büyüme, kusursuz müşteri deneyimi ve etkin sonuçlar elde etmek için teknolojiden yararlanma ve uygulama konusunda başarılı çalışmalarıyla dijital dönüşüme öncülük eden şirketler ödüllendirildi.