Skip to content Skip to footer

Koçtaş ve Migros’tan müşterilerine özel kampanya

Türkiye’nin önde gelen perakende markaları Koçtaş ve Migros, müşterilere yönelik özel bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda, Migros müşterilerine Koçtaş mağazalarından yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL puan kazanma fırsatı sunulurken, Koçtaş mağazalarından yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL değerinde Money kazanma imkanı sağlanıyor.

Perakende sektörünün en köklü markalarından Koçtaş ve Migros, iş birliğine giderek müşterilerine özel yeni bir kampanya duyurdu. Migros müşterileri kendilerine sunulan avantajlar kapsamında, Koçtaş mağazalarından yapacakları 2500 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL puan kazanma fırsatı yakalıyor. 5 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanyaya katılmak isteyen Migros müşterileri, belirtilen kampanya kodunu kullanarak tek seferlik bir işlemle bu avantajdan faydalanabilecekler.

Kampanyanın diğer tarafında ise Koçtaş mağazalarından yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde Money kazanma fırsatı sunuluyor. 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya; Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kartlar üzerinden yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak.

Kampanya kodu ve diğer detaylar hakkında Migros Çağrı Merkezi 0850 200 40 00’dan bilgi alınabilir.