Skip to content Skip to footer

Korkmaz, bayileri ile Antalya’da bir araya geldi

Yeni ürünlerin tanıtımıyla birlikte gelecek dönem hedefleri paylaşıldı

Korkmaz, 2024 yılı yurtiçi bayi toplantısını 29 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Antalya Adalya hotelde gerçekleştirdi. Yeni ürünlerinin de tanıtıldığı toplantıda, sektör değerlendirmesi ve yeni hedefler konuşuldu.

Paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri alanında dünyanın önde gelen Türk markalarından Korkmaz, 29 Şubat – 3Mart 2024 tarihleri arasında Antalya’daki Adalya Otel’de bayileri ile bir araya geldi. Korkmaz Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Korkmaz’ın ev sahiplendiğinde düzenlenen ve 600 kişinin katılım sağladığı organizasyonda, yeni ürünlerin tanıtımı gerçekleştirildi. Sektör araştırmasının da bayilere sunulduğu toplantıda, Korkmaz’ın gelecek döneme ilişkin stratejik planlamaları paylaşıldı.

“En yeni ürünlerimizi bayilerle buluşturduk”

Bayi toplantısına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Korkmaz Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Korkmaz, “Antalya’da çevre illerden de pek çok katılım sağlayan bayilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantımızda, en yeni ürünlerimizi bayilerle buluşturduk. Sektördeki en güncel gelişmeleri ele aldık ve gelecek döneme dair stratejik planlamalarımızı paylaştık. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte, bayilerimizin geri bildirimleri ve ilgisi bizleri oldukça memnun etti. İleriye dönük planlarımızı birlikte şekillendirme ve güçlü iş ilişkilerimizi daha da pekiştirmek adına bu tür etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.Formun Üstü

Korkmaz, bayileri ile Antalya'da bir araya geldi - Perakende.org