Skip to content Skip to footer

Korkmaz’dan çeşitli aparatlarla zenginleştirilen yeni Airfryer

Lezzetli yemeklerin yeni kahramanı: Oven Maxima

İnovatif tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran Korkmaz, yüksek teknoloji ve şık bir tasarıma sahip olan yeni Oven Maxima Airfryer ile mutfaklara pratiklik katıyor. Dönebilir pişirme sepetinden, ızgara rafına kadar çeşitli aparatları ile öne çıkan Oven Maxima Airfryer, 12 litre kapasitesi ile geniş aile yemeklerinin kolay bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Korkmaz, hem lezzetli hem de sağlıklı yemek yapmak isteyenleri mutfaklarında en yeni ürünü Oven Maxima Airfryer ile buluşturdu. Dijital kontrol paneli ve 9 farklı pişirme programı ile kontrollü ve hızlı bir şekilde yemek pişirilmesini sağlayan Oven Maxima Airfryer, zaman tasarrufu sayesinde mutfaklarda keyifli vakit geçirilmesine yardımcı oluyor.

9 farklı pişirme programıyla yemek pişirmek daha kolay 

Oven Maxima Airfryer, 40 ile 200 derece arasında sıcaklık sağlıyor. Dijital kontrol paneli üzerinden ulaşılabilen 9 farklı pişirme programı ile patates kızartması, et ızgara, balık ızgara, buğlama ve daha birçok lezzeti pratik bir şekilde hazırlayan Oven Maxima Airfryer, yemek hazır olduğunda ise otomatik kapanma özelliği ile sinyal veriyor. Dönebilir pişirme sepeti, tavuk çevirme şişi, ızgara şiş standı ve ızgara rafı gibi parçalarıyla fark yaratan ürün, mutfakta sınırları zorlamaya olanak tanıyor. Ayrıca, bulaşık makinesinde yıkanan hazesi, yanmaz yapışmaz ve çıkarılabilir pişirme tepsisi ile temizlik işlemlerini de kolaylaştırıyor.

Korkmaz’ın Oven Maxima Airfryer ile diğer ürünlerine Korkmaz mağazalarından ve https://www.korkmazstore.com.tr/ internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel