Skip to content Skip to footer

Koroplast ile Ramazan’da pratik temizlik imkanı

“Birlikte Kolay” mottosuyla temizlik ürünleri kategorisinde hızlı ve pratik temizlik çözümleri sunan Koroplast, tüketicilerine ürünlerinde “çok amaçlı” ve “çift etkili” vurgusunu yapıyor. Koroplast, ekstra büyük boyuta sahip ‘Banyo Islak Temizlik Havlusu’ ve ‘Çok Amaçlı Islak Temizlik Havlusu’ ürünleriyle tek yaprakla birçok alanı temizliyor. Tek ürünle çift etki yaratan çift taraflı mikrofiber bezler ise farklı kullanım alanlarında farklı işlevsellikler gösteriyor ve temizlik alışkanlıklarını değiştiriyor.

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünlerinde Türkiye’nin ilk akla gelen lider markası Koroplast, temizlik kategorisinde de tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak inovatif çözümler üretiyor. “Birlikte Kolay” mottosuyla temizlik kategorisinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Koroplast, günlük rutinde ve büyük ev temizliklerinde hızlı ve kolay temizlik imkanı sunuyor.

1711455608 Koroplast Yag Bezi 2

Tek yaprakla ekonomik ve zahmetsiz temizlik

Özel formüllü ıslak temizlik havluları, ekstra büyüklüğe sahip yüzeyi sayesinde tek yaprakla birçok alanı temizliyor ve mop’larda da kullanılabiliyor.

Antistatik özelliğiyle tozlanmayı geciktiren Çok Amaçlı Islak Temizlik Havlusu, sıfır alkol oranıyla doğal bir temizlik imkanı sunuyor. Kötü kokuları hapsederken ferah ve beyaz sabun kokusu gibi farklı seçenekleriyle bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor.  İhtiyaca göre 30’lu ve 100’lü iki farklı paketiyle tercih edilebiliyor.

Banyo kirlerini hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen Banyo Islak Temizlik Havlusu ise oksijen katkılı formülüyle maksimum hijyeni en doğal haliyle sağlıyor. Düzenli kullanımda kireçlenme oluşumunu önlerken yüzeylerde uzun süre taze okyanus kokusu ve ışıltılı bir görünüm bırakıyor.

1711455605 Koroplast Cam bezi2

Çifte temizlik etkisi yaratan bezler

Tek ürünle çoklu kullanım imkanı sunan çift taraflı mikrofiber bezler, farklı alanlarda farklı kullanım ve işlevsellikler gösterirken, temizlik alışkanlıklarını değiştiriyor. Çift etkili bezler temizlik sırasında yüzeydeki tozları mıknatıs gibi çekerek iz, hav ve leke bırakma sorununu ortadan kaldırıyor.

Mikrofiber Yağ Kir Söker Mutfak Bezi, şerit dokulu tarafı sayesinde mutfaktaki aralara kolayca girerek zorlu kirleri ortadan kaldırırken, düz dokusuyla hassas yüzeyleri çizmeden parlatıyor. Yumuşak mikrofiber dokusuyla da ev aletlerinden mutfak tezgahına kadar birçok alanda kullanılabiliyor.

Mikrofiber Banyo Bezi, banyoda oluşan zorlu kir ve lekeleri şeritli özel dokusuyla kolayca çıkartıyor. Düz dokuya sahip tarafı hassas yüzeylerin çizilmeden parlaklığını korumasını sağlıyor. Ekstra emiş ve toz tutma gücü sayesinde deterjana gerek duymadan ıslak ya da kuru yüzeylerde mükemmel sonuç veriyor.

Koroplast’ın tek bir bez ile çift etki yaratan ürün serisinden Mikrofiber Cam Bezi, zorlu cam temizliğinde bir yüzeyiyle lekeleri ortadan kaldırırken diğer yüzeyiyle cama ve aynaya parlaklık kazandırıyor. Mikrofiber dokusu sayesinde deterjan kullanmadan ıslak ya da kuru yerlerde mükemmel sonuç veriyor. Hızlı kuruyan ve kolay temizlenebilir yapısıyla temizliklerde zaman tasarrufu sağlıyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel