Skip to content Skip to footer

Krispy Kreme; Wonka Harikalar Diyarı’na Özel Lezzetler Sunuyor

Günlük ve taze üretilen dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme, Wonka iş birliği ile sevenlerini gösterim öncesi özel tasarlanan lezzetleri eşliğinde filmin büyülü dünyasında yolculuğa davet ediyor.

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren, dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme, Roald Dahl’ın unutulmaz eseri Charlie and the Chocolate Factory’den ilham alarak yaratılan ve 15 Aralık tarihinde vizyona girecek olan “Wonka” filminin büyülü dünyasından esinlenerek hazırladığı iki özel lezzeti sevenleri ile buluşturuyor.

Tatlı severleri unutulmaz bir lezzet yolculuğuna davet eden Krispy Kreme, dünyanın en müthiş mucidi, sihirbazı ve çikolatacısı Wonka’nın masalsı lezzetlerine özel donatlar sunuyor. Wonka hayranlarını sevindirecek özel tasarımlı Wonka temalı donatlar etkileyici renkleri ve enfes tatlarıyla eşsiz bir deneyim vadediyor.

Krispy Kreme’in gurme lezzet tutkunlarına sunduğu renkli kaplamalı Gourmet’s Favourite; fındık ve çikolata dolgusuyla öne çıkarken, Wonka’nın çikolata fabrikasının büyülü atmosferinden ilham alan Factory’s Favourite ise içeriğindeki beyaz kaplaması ve çikolata dolgulu donatı ile sevenlerine masalsı bir lezzet yolculuğu sunuyor. Krispy Kreme, Wonka ile hem lezzet hem de sinema tutkunları için bir araya gelerek unutulmaz bir deneyim vaat ederken, satışa sunulan Wonka temalı donatlar Krispy Kreme mağazalarında tatlı severleri bekliyor.