Skip to content Skip to footer

Krispy Kreme’den Anneler Günü’ne özel sevgi dolu lezzetler

Günlük ve taze üretilen lezzetleri ile dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme, Anneler Günü’ne özel tatlarıyla sevgi dolu anlara eşlik etmeye hazırlanıyor.

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren, dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme; enfes lezzetleriyle anneler gününün özel anlarına eşlik ediyor. Anneler Günü’nü unutmayan Krispy Kreme, bu anlamlı gün için hazırladığı iki farklı donatını mayıs ayında özel şık tasarımlı karton kutusuyla satışa sunmaya hazırlanıyor.

Krispy Kreme, koşulsuz sevgisiyle her anı güzelleştiren anneler için, bu güne özel hazırladığı donatlarıyla Anneler Günü’nü kutluyor. Sadece görünüşü ile değil lezzeti ile de fark yatan Krispy Kreme’in çikolata ve frambuaz dolgulu, süslemeli donatları Anneler Günü’ne özel tasarlanan çiçekli kutu tasarımıyla güne renk katıyor. Donatlarıyla Anneler Günü’nü anlamlandıran Krispy Kreme; içi ve kaplaması çikolatalı üzeri fındık ve çikolata soslu Chocolate Heart ile benzersiz bir tat sunarken, velvet kekli üzeri beyaz çikolata kaplamalı Raspberry Heart frambuaz dolgusuyla lezzet şöleni yaşatıyor. Eşsiz lezzetlerinin yanı sıra günün her saatinde mağazalarda bulunan, yüzde yüz arabica çekirdeklerinden üretilip özel harmanlanan taze Krispy Kreme kahvesi sevenlerine eşlik ediyor.

Anneler Günü özel lezzetleri mayıs ayında Krispy Kreme mağazalarında ve online satış kanallarında sevenlerini bekliyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel