Skip to content Skip to footer

Kurban Bayramı’nda yeşillikler arasında eşsiz bir deneyim: Narköy

Bu bayram Narköy’de sizleri atalık tohumlardan yetiştirilen taptaze ürünler, yemyeşil bir doğa, birbirinden eğlenceli etkinlikler, bolca huzur ve neşe bekliyor.

Organik tarım çiftliği, içinde bulunduğu muhteşem ormanı ve içinde bulunduğu habitatın sürprizlerini kucaklayan aktiviteleri ile doğanın kalbinde bir tatil geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi Narköy, bayramı İstanbul çevresinde geçirmek isteyenler için özel bir program sunuyor.

Birbirinden eğlenceli aktiviteler ile huzur ve neşe dolu bir bayram…

Kurban Bayramı’nda hazırlamış olduğu dopdolu program ile, çocuklarınızla birlikte eğlenceli anılar biriktirebileceğiniz bu büyülü yer, heyecanla misafirlerini ağırlamayı bekliyor. 15 Haziran Cumartesi – 19 Haziran Çarşamba tarihlerini kapsayan bu özel programda; ateş yakma etkinliği, ekmek ve peynir atölyesi, çocuklara özel pizza atölyesi, rehberli orman yürüyüşü ve daha pek çok benzersiz aktivite ile Narköy bayramınızı unutulmaz kılacak.

Taptaze ve organik lezzetlerinden, mimarisine kadar sürdürülebilirlik üzerine kurulu eşsiz bir deneyim…

Mimarisinden işletmesine tüm sistemi sürdürülebilirlik üzerine kurulmuş olan Narköy, kendi vadilerinde yetişen ve ortalama %75 oranında mutfaklarında kullandıkları sertifikalı organik ürünleri, ormandan yabani bitkileri ve kendi hayvanlarından elde edilen ürünleri ile sizlere taze ve doğal lezzetle tanışma imkanı sunuyor. Yağmur suyu, yüzey altı suları ve drenaj sularını hasat ederek, organik tarım sulamasında kullanan doğa dostu işletme, atık sularının tümünü biyolojik olarak arıtarak geri dönüştürüyor.

Doğanın kalbinde, yeşillikler arasında eşsiz bir deneyim yaşamak ve huzur dolu keyifli bir bayram geçirmek isteyenler için Narköy, vazgeçilmez bir tercih olmak üzere siz değerli misafirlerini bekliyor.