Skip to content Skip to footer

Kuru ciltler için Avon Care ailesinin en yeni üyeleri karşınızda

Sonbahara merhaba demeye hazırlandığımız bu günlerde kuruyan cildinizi soğuk ve kuru havalara hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey: Avon Care Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici Ailesi!

Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon’un, yoğun nemlendirme içeriğine sahip yeni ‘Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici’ serisi kuru ciltler için cildin ihtiyacı olan nem dengesini geri kazandırıyor. Özellikle soğuk günlerde daha fazla nemlendirilmeye ihtiyacı olan cildinize Avon Care Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici Ailesi ile yoğun nemlendirme sağlayabilirsiniz.   

Bakımlı bir cilt için iyi bir nemlendirme gerekir!

Gliserin, E Vitamini ve Badem sütünün yer aldığı 3 güçlü içeriğiyle yeni Avon Care ‘Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici’ serisi cildine özenle bakanların günlük bakım rutinleri arasında yerini alacak.  Kuru ciltler için geliştirilen özel formülüyle Avon Care Yoğun Nemlendirici Vücüt Losyonu, düzenli kullanımda 48 saat* cildinizin derinlemesine nemlendirilmesine yardımcı olacak. Dermatolojik olarak test edilen Avon Care’in yeni üyeleri aynı zamanda hızlı emilimi sayesinde cildinizin neme ihtiyaç duyduğu her an kurtarıcınız olmaya aday.

Avon Care Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu’nu deneyen kadınların %93’ü uyguladıktan sonra cildinin nemlenmiş hissettiğini belirtti.**

* Birden fazla kullanım sonrası. Çok Amaçlı El, Yüz ve Vücut Kremi dahil değildir. Çok Amaçlı Krem 24 saat nemlendirme sağlar

**192 katılımcı ile yürütülen Tüketici Çalışmasına göre.

 

  • Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu: 142,99TL ( 720ML )
  • Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici El Kremi: 37,99TL ( 75ML )
  • Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici El, Yüz ve Vücut Kremi: 122,99TL ( 400ML )