Skip to content Skip to footer

Kuzu Effect AVM yeni yılı keyifle karşılıyor

Yönetim ve kiralama hizmetleri JLL Türkiye tarafından yürütülmekte olan Kuzu Effect Alışveriş Merkezi, yıl boyunca gerçekleştirdiği birbirinden keyifli etkinliklere aralık ayında da devam ederek, yeni yılı keyifle karşılıyor.

24-31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Christmas Week kapsamında kurulacak sahnede renkli gösteriler gerçekleşecek, Noel Baba ve yardımcıları tarafından avm misafirlerine ikramlar sunulacak, farklı müzik zevklerine hitap eden grupların vereceği konserlerle eğlenceli saatler yaşanacak.

KUZU EFFECT NOEL BABAYA MEKTUPLAR POST copy

Alışveriş merkezi içerisinde oluşturulan aktivite alanında misafirler Noel Baba’ya mektuplar yazıp posta kutularına atacaklar, Noel Baba bu mektupları okuyacak ve bazılarını gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz kasım ayında 3. Yaşını kutlayan Kuzu Effect Alışveriş Merkezi’nin seçkin mağaza karması da yılbaşına özel indirimlerle ziyaretçilerine yılbaşı alışverişlerinde çözüm sunmak için hazır. Ev dekorasyonundan giyime, aksesuardan kozmetiğe birbirinden farklı mağazalarıyla ve eğlenceli aktiviteleriyle Kuzu Effect aralık ayında da ziyaretçilerini bekliyor.

 

Kuzu Effect AVM yeni yılı keyifle karşılıyor - Perakende.org