Skip to content Skip to footer

La Roche-Posay serumlarının Bensu Soral’lı reklam filmleri yayında

Bensu Soral, cilt bakım rutinlerine yön veren La Roche-Posay serum ailesinin yüzü oldu. Başarılı oyuncu, markanın serum ürünleri için kamera karşısına geçti ve “o serumlar, bu serumlar” dedi. 

Dermatologların en çok reçetelediği marka* La Roche-Posay, serum ailesinin lansmanı için dizi ve sinema dünyasının yükselen ismi Bensu Soral ile anlaştı. Markanın yıl boyunca sürecek iletişim kampanyaları, Soral’ın yer aldığı reklam filmi serisiyle başladı.

Bensu Soral, reklam filmlerinde La Roche-Posay’nin Hyalu B5, Saf Niacinamide10 ve Saf Vitamin C10 Serumlarının özelliklerine vurgu yapıyor. Güzel oyuncu, “Cildim ne ister” sorusuna “Önce güvenmek. Cildim uzman bir bakım isterse, La Roche-Posay. Çünkü dermatologların en çok reçetelediği markadan o serumlar, bu serumlar.” yanıtını veriyor.

La Roche-Posay, cilt bakım rutinlerine yön veren serumlarıyla hayallerinizdeki görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyor. La Roche-Posay yaşlanma karşıtı serum ailesinde; 4 saatte cildi sıkılaştıran Hyalu B5, 1 haftada koyu leke görünümünü azaltan Saf Niacinamide10 ve cilde anında ışıltılı görünüm veren Saf Vitamin C10 Serumlar yer alıyor.

*Ipsos tarafından Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.