Skip to content Skip to footer

Lancôme yılbaşı kutlamalarını karşılamak için hazırlanıyor

Paris, gecenin ihtişamlı örtüsü altında, Louvre’un içinde. Bir tanrıça Kariatidler Salonu’ndan geçerken, Antik gözlerin önünde, süzülüyor. Gece sihrini açığa çıkarıyor.

Lancôme, Louvre ile gerçekleştirdiği eşsiz iş birliği ardından güzellik kavramını yeniden tanımlayan ilham veren hikayeleri yeni Advent Calender (Yılbaşı Takvimi) hediye seti ve en özel ürünleriyle buluşturuyor. Yılbaşı kutlamalarını karşılamak için hazırlanıyor.

Paris gecenin ışıkları altında, gerçek sihrini açığa çıkarıyor. Ancak bu sıradan bir gece değil. Yıldızlar efsanevi Louvre’un üzerinde gökyüzünü aydınlatırken, olağanüstü bir duygu havada belirgin bir şekilde kendini hissettiriyor… İki ikon, muhteşem bir kutlama için buluşmaya hazırlanıyor.

Louvre’da zamanın durduğu ve sihrin açığa çıktığı bir geceden daha olağanüstü ne olabilir ki… Işıldayan yıldızımız Amanda Seyfried gizemli güzelliklerin, zamansız başyapıtların arasında dolaşırken, sanatın duygularının sizi büyülemesine izin verin. Olağanüstü arayışınız, bütün ihtişamıyla aydınlatılmış Louvre Piramidi’nin önünde yükselen göz kamaştırıcı hediye piramidinin ayaklarında başlıyor. Zenginlik ve ihtişamın ta kendisi olan bu olağanüstü koleksiyon, Lancôme’un sembolü olan Agora gülünün parlak ve ışıltılı deseniyle süslenmiş olarak kendini gösteriyor. Bu görkemli ve lüks desen, her hediyenin üzerine olağanüstü bir dokunuş katıyor.

Lancôme, Amanda Seyfried’ın başrolünde yer aldığı ve Louvre’un arka plan olarak kullanıldığı 2023 Yılbaşı Sezonu kampanyasını tanıtıyor

Gecenin ihtişamı tümüyle sardığında uvre galerilerinde sıra dışı bir hediye yaratan Lancôme, zamansız bir sanat ve güzellik sahnesi kuruyor. Sembolik Louvre Piramidi’nin görüntüsünde, hediyelerden kurulan bu ayna piramit enstelasyonu, tüm ihtişamıyla şekilde misafirlerini bekliyor.

Sanat ve güzelliğin buluşmasıyla ortaya çıkan üç olağanüstü yılbaşı hediyesi

Güzelliği yaşayan bir sanat olarak gören ve ilhamını buradan alan Lancôme, imza “living rose”unu olağanüstü bir yılbaşı koleksiyonunun sembolü haline getiriyor. Lancôme’un yılbaşına dair görsel duruşunu tasarlarken Fransız sanatçı Lydie Bossuet, Agora gülünün güzelliğine hayranlık duyuyor. Yeni bir yorum ile geometrik çizgilere sahip olan gül, her hediye üzerine eşsiz bir dokunuş kazandırıyor. Sınırlı sayıda üretilen ılbaşı baskılarında, Agora gülünün zarif konturu, Lancôme’un ikonlarına işleniyor: Yeni odunsu iris yorumuyla La vie est belle L’extrait, Lancôme’un sağlıklı cilt ikonu Génifique ve vazgeçilmez ruju L’Absolu Rouge.

1/ İhtişamlı hediye setleri

Zamansız sanatın içinden geçerek, güzelliğin özüne doğru bir yolculuk: La vie est Belle, Advanced Génifique ve L’Absolu Rouge ile mümkün. Bu değerli hazineler, hediyelerle dolu piramidi tırmanırken gizli güzellikteki sırlarını ortaya çıkarıyor.

Bu olağanüstü buluşma, Lancôme’un hediye sanatının sihrini deneyimlemeden tamamlanmamış olurdu: değerli hediye kutuları, titizlikle işlenmiş parfüm şişeleri, zarif takılar, özenle bağlanmış kurdeleler ve hediyelerinizi zarif birer sanat eserine dönüştürmek için gereken bütün ince detaylar sunulmaktadır.

Yılbaşı sezonunun büyük finali için Louvre Piramidi’ni hediyeleriniz ile aydınlatın. Sevdikleriniz yanınızdayken sıradışı olanın gerçek ruhunu ortaya çıkarın. Onlara mükemmel olanı hediye edin.

2/ 10 ikonik ürünle The Rose Beauty Box

Lancôme severler için en sevilen Lancôme güzellik ikonlarının bir arada olduğu bir setten daha güzel bir hediye olabilir mi?

Lancôme makyaj, cilt bakımı ve parfümün en sevilenlerini bir araya getirerek bu özel sete yakışacak bir makyaj çantası seçeneği ile sunulıyor.  Her biri geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiş ve Lancôme’un yeni yıl gülü olan Agora ile süslenmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Makyaj severler için ise sınırlı sayıda üretilen Eyes & Face paleti bu eşsiz kutunun içinde.

3/ Sanat ilhamlı Yılbaşı Takvimi (Advent Calender)

Sanat dolu güzelliğin kapılarını açıyoruz. 2023 Yılbaşı Takvimi (Advent Calender) için, Lancôme şimdiye kadar tasarlanmış en lüks setini yaratıyor ve ikonik Agora gülü ile süslüyor. Lancôme, Aralık ayının her gününü sihirli bir anıyla başlatmak için her cilt, makyaj ve parfüm kategorilerinin ikonları, 24 muhteşem Lancôme hediyesini sunuyor.