Skip to content Skip to footer

Lapressa ile espresso keyfi bir başka

Adeta kafede gibi, her yudumda maksimum espresso lezzeti…

Tchibo’nun ilk manuel espresso makinesi Lapressa, espresso lezzetini ayrı bir boyuta taşıyan İtalyan tasarımı ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla kendi evinin baristası olmak isteyenler için yepyeni bir deneyim sunuyor.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve deneyimi sunan Tchibo, İtalyan tasarımlı ilk manuel espresso makinesi Lapressa ile her yudumda benzersiz espresso lezzetini damaklara taşıyarak İtalyan kahve spesiyalitelerini ev konforuna getiriyor. Espresso bazlı kahveler için özel olarak üretilen Lapressa Manuel Espresso Makinesi, tamamlayıcı makine aksesuarlarıyla birlikte özellikle evinin baristası olmak isteyen kahveseverlere yepyeni bir ürün deneyimi sunuyor. Klasik tasarımı yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövdesi ile kahve köşenizin göz alıcı ürünlerinden biri olacak portafiltre makine, kompakt boyutları sayesinde yerden tasarruf da sağlıyor.                           

Evinin baristası olmak isteyenlere özel

Tchibo, Lapressa Manuel Espresso Makinesi ile kahve alanında uzmanlaşmak ve kendi evinin baristası olmak isteyenlerin tüm ihtiyaç ve beklentilerini tek bir üründe karşılıyor. Lapressa’nın her baristada olması gereken manuel kahve makinesi aksesuarları; kahve posa kutusu, tamper matı, tamper ve sütlük, kahveseverin dilediği kahve çeşidini yapmasına yardımcı olurken makinenin deneyimini bir üst seviyeye de çıkaracak.

Kolay kullanım, nefis espresso keyfi

Lapressa; aynı anda iki espresso hazırlamak için çift kahve çıkışı, tek ve çift shot için ayarlanabilen portrafiltresi, hem kahvenin daha yavaş demlenmesi hem de daha iyi aroma salınımı için ön demleme yöntemi ve mükemmel bir espresso için gerekli kremanın ayarlanmasını sağlayan 15 bar basıncı gibi çeşitli özellikleriyle kahveseverlerin espresso keyfini bir adım öteye taşıyacak. Hareketli süt köpürtme çubuğu ile portafiltre kahve makinesi; cappuccino ve latte macchiato gibi sütlü kahveleri hazırlamak için de ideal.