Skip to content Skip to footer

Lavandist’ten yeni ürün: lavanta kokulu sülfatsız şampuan

“Herkes için lavanta, herkes için Lavandist” diyerek yola çıkan kozmetik bakım ürünleri markası Lavandist’in ürün ailesi genişliyor. Lavandist’in yeni ürünü kadın erkek herkesin kullanabileceği Lavanta Sülfatsız Şampuan tüm saç tipleri için üretildi. Göz alıcı lavanta renkli ve enfes lavanta kokulu Lavandist Sülfatsız Şampuan, içeriğinde yer alan argan, biotin, niacin ve panthenol ile saçları besliyor, arındırıyor ve nemlendiriyor. Bu yeni ürünü ve markanın diğer ürünlerini Lavandist’in kendi on line satış sitesi lavandist.com adresinden edinmek mümkün.

İstanbul’dan ilham alarak kurulan ve  “Herkes için lavanta, herkes için Lavandist” diyerek yola çıkan Lavandist kozmetik bakım ürünleri ailesi genişliyor. Markanın yeni ürünü Lavanta Sülfatsız Şampuan kadın erkek herkesin kullanabilmesi için üretildi. Lavanta renkli ve lavanta kokulu Lavandist Sülfatsız Şampuan, özel olarak geliştirilmiş formülü ile saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı oluyor. Formülünde  yer alan argan, biotin, niacin, panthenol, jojoba ve buğday proteini sayesnde saçlı deriyi ve saçları besliyor, arındırıyor, nemlendiriyor. Tüm saç tipleri için üretilen Lavandist Lavanta Sülfatsız Şampuan özellikle ince telli, sönük ve dökülmeye eğimli saç tipleri için bire bir. 400 ml olarak satışa sunulan Lavandist Lavanta Sülfatsız Şampuanı, markanın diğer ürünlerinin de yer aldığı kendi on line satış sitesi lavandist.com’dan  edinmek mümkün. 

Lavandist Lavanta Sülfatsız Şampuan ile aynı anda

Marka, Lavandist Lavanta Sülfatsız Şampuan ile aynı anda 100 ml çanta boyu Lavandist  Lavanta Kolonyasını da online sitesi lavandist.com’dan satışa sundu. Daha önce 200 ml olarak satışa sunulan Lavandist Lavanta Kolonyası, 100 ml’lik çanta boyu ile böylece her an lavanta kolonyası tutkunlarının yanında olacak.

Ürün gamında daha önce 9 ürün bulunan Lavandist kozmetik bakım ürünleri,  Lavanta Sülfatsız Şampuan ve Çanta Boyu Lavanta Kolonyası ile ürün sayısını 11’e çıkarmış oldu.

Lavandist kozmetik bakım ürünleri;  lavanta yağı, köpük sabun, lavanta kolonyası, duş jeli, nemlendirici el ve vücut losyonu, topuk yumuşatıcı krem, yastık spreyi, yüz temizleme jeli, yüz-el-vücut kremi, sülfatsız şampuan ve çanta boy kolonya olmak üzere 11 farklı üründen oluşuyor. Lavanta hakkında daha fazla bilgilenmek için geçtiğimiz aylarda hayata geçen olan “Dijital Lavandist Okulu” takip edilerek çok daha fazla bilgi edinmek mümkün. Markanın tüm ürünleri lavandist.com ile bir tık uzakta.

www.lavandist.com   Instagram/facebook : lavandist34     youtube:dijitallavandistokulu