Skip to content Skip to footer

LC Waikiki ile kış hem şık hem ekonomik

Soğuk kış günlerinde tarzınızı sıcak tutacak yeni bir dış giyim koleksiyonu geliyor! LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla her sezon moda trendlerini bütçe dostu seçeneklerle sunan bir marka olarak, kış aylarında da şıklığı ve konforu bir araya getiriyor.

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, yeni sezon dış giyim seçenekleriyle kışın keyfini çıkarmak isteyenlere birbirinden şık ve bütçe dostu seçenekler sunuyor. Her yaşa ve tarza uygun parçalar, tüm ailenin dış giyim ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kışın vazgeçilmezi olan şişme anorak montlar, LC Waikiki’nin yeni dış giyim koleksiyonunda modern ve enerjik renklerle buluşuyor. Hafif tasarımları sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan şişme montlar bu yılın modasını sokaklara taşıyor. Soğuk hava koşullarında şıklığı ön planda tutan kürklü kapüşonlu kabanlar ve montlar ise sofistike detaylarla birleşerek sade ve zarif tasarımlarıyla her kombini tamamlıyor. Koleksiyondaki polarlı ceketler ise konforu ve şıklığı bir araya getiriyor. Hafif yapısıyla gün boyu rahatlık sunan polar ceketler, kesimleriyle kış giyiminde zarafete önem verenlerin gönlünü kazanıyor.

Bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan astronot montlar, eğlenceli desenleri ve canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Minik moda ikonları, LC Waikiki ile kışın soğuklarına karşı tarzlarını konuşturuyor.

LC Waikiki, her yaştan ve her tarzdan moda tutkununu kışlık dış giyim koleksiyonu ile tüm aileyi mağazalarına ve lcwaikiki.com’a davet ediyor.