Skip to content Skip to footer

LC Waikiki okul alışverişlerinden tam not aldı

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, Eylül ayındaki okula dönüş döneminde gerçekleştirdiği müşteri memnuniyeti anketleri sonuçlarını paylaştı.
Yaklaşık 30 bin kişiyle yapılan anket sonuçlarına göre LC Waikiki, müşterilerin beklentilerini karşılayan çok yüksek bir memnuniyet grafiği çizdi.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturan lider giyim markası LC Waikiki, öğrenciler karnelerini alırken, okula dönüş dönemindeki kendi karnesini paylaştı. Müşteri memnuniyetinde elde ettiği başarılarıyla ile dikkat çeken LC Waikiki, “Okula Dönüş” alışverişine odaklanarak müşteri deneyimini değerlendirdi. Okula dönüş döneminde yaklaşık 30 bin kişi ile yapılan anketlerin sonucu, müşterilerin LC Waikiki’den aldığı ürünlerle ilgili genel memnuniyetini ortaya koyuyor.

Okul alışverişlerinde ilk tercih!

Anket sonuçlarına göre müşterilerin %90’a yakını, okula dönüş döneminde aldığı LC Waikiki ürünlerini kaliteli bulduğunu belirtiyor. Aynı şekilde, müşterilerin %86’sı ürün çeşitliliğini yeterli bulurken, yaklaşık %92’si bir sonraki okul alışverişinde ilk tercihinin LC Waikiki olacağını ifade ediyor. Araştırmada öne çıkan başlıklardan biri ise müşterilerin ürünleri uygun fiyatlı bulması. Anket sonuçları, müşterilerin çoğunluğunun LC Waikiki’den aldıkları okul ürünlerini bütçe dostu bulduğunu gösteriyor.

Okul alışverişindeki alışveriş deneyimini değerlendiren müşteriler, özellikle uygun fiyat, geniş ürün çeşitliliği ve online alışverişte hızlı teslimat konularını vurguluyor. Yanı sıra müşteriler, Okula Dönüş Koleksiyonu’ndaki ürünlerin istenilen kalıp ve bedende olduğunu belirtti. LC Waikiki, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma çabalarını sürdürerek, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma ve müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatma konusundaki taahhüdünü sürdürüyor.