Skip to content Skip to footer

LC Waikiki’den Cumhuriyet’in 100. yılı özel koleksiyonu

“Gururla Giyiniyoruz, Gururu Giyiniyoruz”

LC Waikiki, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını coşkuyla kutlamak için özel bir giyim ve ev ürünleri koleksiyonu hazırladı. “100. Yıl Koleksiyonu” adını taşıyan bu özel seri, farklı yaş gruplarına ve zevklere hitap eden, kırmızı, beyaz ve siyahın zarif tonlarını ön plana çıkaran  zengin bir ürün yelpazesi sunuyor.

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, Cumhuriyet’in 100. Yılını özel koleksiyonuyla karşılıyor. Koleksiyon, 100. yılı bu tarihi döneme yakışır bir heyecanla kutlamak ve 100. Yıl hatırası edinmek isteyenlerin hem gardroplarına hem de yaşam alanlarına Cumhuriyet’in ruhunu getiriyor.

“Gururla Giyiniyoruz, Gururu Giyiniyoruz” 

Koleksiyon, kadın, erkek ve çocuklar için şık ve rahat parçalardan oluşan seçenekler sunuyor. Tasarımlar, Türkiye’nin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini simgeleyen kırmızı ve beyaz renklerin asaletini gururla taşıyor. Koleksiyonda, Atatürk baskılı tişörtlerden, ceket, gömlek ve kazaklardan 100. Yıl logolu sweatshirtlere kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

LCW Home 100. Yıl Koleksiyonu

LC Waikiki’nin ev ve yaşam ürünlerini bütçe dostu fiyatlarla sunan LCW Home ise, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı şerefine tasarlanan koleksiyonluk ürünlerle evlerimizi Bayram havasına büründürüyor. Bu özel koleksiyon, Atatürk ve 100. yıl temalı bardaklar, fincanlar, kupalar ve sürahiler gibi çeşitli ürünlerden oluşurken, değerli bir hediyelik alternatifi olma değeri de taşıyor.

Bu yıl hepimiz için daha da özel bir anlam taşıyan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda LC Waikiki, milli gururumuzu günlük yaşantımıza taşıyarak yaşam alanlarını bu tarihi günün onuruna renklendirmeyi amaçlıyor.